piątek, 10 lipca, 2020
Dni otwarte - archiwum

Warszawa: Viva Garden8 zaprasza na Dni Otwarte 24-25 marca

W ten weekend Victoria Dom S.A. zaprasza na Dni Otwarte inwestycji Viva Garden. Można przekonać się jak funkcjonalne mogą być 2 pokoje w mieszkaniu pokazowym.

Strefa klienta przygotowała ofertę promocyjną. Ceny mieszkań są już od 5899 zł/m2.

dostępne mieszkania

Viva Garden 8 to wyczekiwany przez klientów, kolejny etap popularnej inwestycji na zielonej Białołęce. Obejmuje on trzy kameralne, trzypiętrowe budynki, w których zaplanowano łącznie 100 ustawnych i jasnych lokali o zróżnicowanej powierzchni. W tym etapie dostępne są mieszkania 1-4 pokojowe o metrażach od 29 do 81 m2.

Każde z mieszkań posiada balkon (nawet do 42 m2), loggię lub w przypadku mieszkań na parterze – ogródek (o powierzchni do 176 m2). Wokół dominuje niska zabudowa domów jednorodzinnych i bloków.

Viva Garden 8 powstaje w pobliżu Centrum Handlowego Factory Annopol. W odległości 100 metrów od inwestycji znajduje się przystanek autobusowy, a dodatkowym atutem jest także odległość od planowanej stacji metra Targówek – 10 minut samochodem. W pobliżu znajduje się Most Północny i Trasa Armii Krajowej, co pozwala na wygodny dojazd autem do centrum Warszawy.

W okolicy osiedla można pozwolić sobie na aktywny wypoczynek na łonie natury, ze względu na bliską odległość do Puszczy Słupeckiej, Rezerwatu Łęgi Czarnej Strugi czy Parku Bródnowskiego. Równocześnie inwestycja znajduje się w niewielkiej odległości od ważnych punktów infrastruktury.
Najbliższy żłobek jest 300 metrów od osiedla, szkoła podstawowa – 750 metrów, Carrefour Market – 600 metrów, a apteka 700 metrów.

strona inwestycji