sobota, 22 czerwca, 2024
Dni otwarte - archiwum

14 września przyjdź i zobacz nowoczesne domy bezczynszowe Osiedla Wiktoria/k. Warszawy

Podczas Dnia Otwartego Osiedla Wiktoria 14 września, w sobotę  w godzinach od 11.00 do 17.00 istniej możliwość odwiedzenia rekreacyjnej miejscowości w gminie Wiązowna/k. Warszawy. Każdy z nas marzy o komforcie życia i pracy w spokojnym otoczeniu natury. Coraz więcej osób wybiera rodzaj pracy zdalnej i coraz częściej wybiera też wyjątkowe miejsce do życia w otoczeniu przyrody.

Wyjątkową ofertę dla zainteresowanych bezczynszowymi mieszkaniami na nadchodzące wydarzenie przygotowało Osiedle Wiktoria.  Mieszkania o funkcjonalności domu 84 i 110m2 z ogródkami, poddaszem i miejscem postojowym w cenie już od 369 000 PLN
Gotowe mieszkanie w cenie od 3627zł/m2

Parter 4 pokoje dostępne mieszkania
Piętro 5 pokoi dostępne mieszkania

Dla stworzenia jak najlepszego komfortu spotkania podczas Dni Otwartych prosimy o potwierdzenie obecności tel. 500 316 131, mwisniewska@myfourwalls.pl

 

Osiedle Wiktoria to wyjątkowe osiedle mieszkań bezczynszowych, w których to właściciel mieszkania kontroluje wydatki i decyduje o kosztach eksploatacyjnych. Oferowane mieszkania inwestycji Osiedle Wiktoria I i III Malcanów oraz Osiedle Wiktoria II Wiązowna zlokalizowane są w otulinie parku krajobrazowego łączą nowoczesność z tradycją. Do każdego mieszkania przynależy własny ogródek, co pozwala na aranżację wnętrza z harmonią z otoczeniem. Nie ponosi przy tym dodatkowych opłat za utrzymanie części wspólnych, w którym również można odpocząć po dniu pracy.

Inwestycja powstaje w otoczeniu przyrody, a jednocześnie jest bardzo dobrze skomunikowana z centrum biznesowym Warszawy, a także z Centrum Handlowym Góraszka. Odległość nieruchomości do granic Warszawy to tylko 13 km. Przystanek autobusowy zlokalizowany jest w odległości od inwestycji 300 m: linia 720 ZTM – tylko 45 minut do Ronda Wiatraczna. W najbliższym otoczeniu Osiedla Wiktoria znajduje się cała infrastruktura: przychodnia zdrowia, sklepy, szkoła, przedszkole, kościół, urzędy.

strona inwestycji