sobota, 22 stycznia, 2022
Dni otwarte - archiwum

23 listopada Apartamenty Ogrodowa zapraszają na Dni Otwarte do Warszawy

W najbliższą sobotę 23 listopada Dom Development zapraszają do strefy klienta na ul. Ogrodową 3 w godzinach od 10. do 16.00. Wyjątkowa oferta luksusowych apartamentów czeka w centrum Warszawy. Apartamenty Ogrodowe w atrakcyjnej dzielnicy Woli w cenach od 458 000 zł , od małych typu studio, aż po dwupoziomowe penthouse’y z zachwycającym widokiem na Warszawę.

 

Apartamenty Ogrodowa to unikatowe apartamenty wykończone z najwyższej jakości materiałów naturalnych: kamienia, szlachetnych tynków, drewna i szkła. Nawiązują w swojej architekturze do tradycji przedwojennego modernizmu. Na terenie apartamentowca nie zabrakło eleganckiego patio z zielenią, miejscem zabaw dla dzieci i parkingiem dla rowerów. Dla zwolenników aktywnego trybu życia nie bez znaczenia jest sąsiedztwo najpiękniejszymi stołecznymi parkami: Mirowskim, Krasińskich czy królewskim Ogrodem Saskim.

Apartamenty Ogrodowa zlokalizowane zostały bezpośrednio nowego, biznesowego centrum na warszawskiej Woli, a także blisko ścisłego centrum Warszawy.