piątek, 18 czerwca, 2021
Dni otwarte - archiwum

Poznań: Dzień Otwarty 24 marca. Przyjdź i zobacz gotowe mieszkania

Przed nami Dzień Otwarty na osiedlu Młody Grunwald w Poznaniu 24 marca. W godzinach od 10:00 do 15:00 można przyjść do salonu sprzedaży na ul. Kamiennogórskiej 9 i skorzystać z najlepszej oferty. Na zainteresowanych czekają gotowe 4 – 5 pokojowe mieszkania już od 5670 zł/m2 + garaż rodzinny GRATIS

http://bit.ly/2pneNYt

Osiedle Młody Grunwald to nowoczesny kompleks mieszkaniowy łączący nowoczesną architekturę, wysoki standard wykonania i przystępne ceny. Do użytku mieszkańców zostały oddane 3 budynki. Nowi właściciele znajdą tutaj 1-5 pokojowe mieszkania, o powierzchni od 58 do 138 m² w bardzo funkcjonalnych rozkładach. Każdy lokal posiada własny balkon, taras lub ogródek. Atutem osiedla jest przemyślana i funkcjonalnie zaprojektowana przestrzeń wspólna.Osiedle Młody Grunwald to nietuzinkowe miejsce z duszą, które z pewnością przypadnie do gustu nie tylko rodowitym poznaniakom, ale również osobom, które planują przeprowadzkę do stolicy Wielkopolski. Lokalizacja u zbiegu ulic Jeleniogórskiej i Kamiennogórskiej jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy nie zamierzają rezygnować z dostępu do miejskich atrakcji, ale jednocześnie chcą cieszyć się komfortem spokojnej okolicy.Tu wszystko zaplanowane jest pod dobre i szczęśliwe życie rodzin i singli. Już od pierwszego momentu uwagę przyciąga ciekawa i dopracowana architektura budynków, które harmonijnie wpisują się w okoliczną zabudowę. Rozbudowana sieć komunikacyjna zapewnia możliwość szybkiego przemieszczania się po mieście. Urzeka także otwartość tutejszych mieszkańców. Do częstej aktywności fizycznej zachęca pobliski Lasek Marceliński, który jest miejscem idealnym na codzienne spacery i zabawy na świeżym powietrzu.

Każda wizyta w Lesie Marcelińskim jest niepowtarzalnym przeżyciem. Tu możesz bezpiecznie zatrzymać się z dziećmi przy bocznej ścieżce, zrobić szałas i pobawić się w Indian, wspiąć się na górkę zdobywców, pojeździć konno czy odwiedzić leśniczówkę. Przyjemność dzieciom sprawi z pewnością obserwacja tutejszych koni, kóz, kucyków. Nie brakuje tutaj przepięknych tras spacerowych i ścieżek rowerowych, które są świetną odpowiedzią na potrzeby miłośników joggingu, nordic walkingu, rodzinnych wędrówek i wycieczek jednośladami.

strona inwestycji