piątek, 18 czerwca, 2021
Dni otwarte - archiwum

Warszawa: Villa Merkury zaprasza 10 lutego na Dni Otwarte

City Villa sp. z o.o. w sobotę 10 lutego w godzinach od 10.00 do 16.00 zaprasza do Strefy Sprzedaży przy ul. Narwik 18.

Nadarza się niepowtarzalna okazja do przekonania się o wszystkich aspektach Villi Merkury. Projekt budynku powstał z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie przyszłych mieszkańców. Elegancka, nowoczesna oraz niska architektura  potwierdza kameralny charakter inwestycji, zaprojektowanej ze starannością  i uwagą na detale. Przyszli mieszkańcy będą mogli cieszyć się jednym z funkcjonalnych 53 mieszkań w III- piętrowym budynku z windami. W garażu podziemnym jest zaplanowanych 69 miejsc postojowych oraz 39 komórek lokatorskich. Teren inwestycji zostanie ogrodzony, a zieleń zagospodarowana do wspólnego użytku mieszkańców m.in. na plac zabaw dla dzieci i ławeczki.

Mieszkania w standardzie deweloperskim dopełni podwyższony standard wykonania inwestycji. Zostały przeiwdziane między innymi rozwiązania budowlano- wykończeniowe tj. :

  • nowoczesne windy w trzech klatach budynku,
  • nowoczesna i elegancka elewacja- podzielona boniami,
  • ponadstandardowa wysokość mieszkań na trzecim piętrze – 280 cm
  • podgrzewana pochylnia wjazdowa do garażu (przeciw zamarzaniu i poślizgom),
  • montaż instalacji wideodomofonowej,
  • okablowanie pod monitoring
  • plac zabaw dla dzieci na terenie inwestycji

Villa Bemowo powstała w dzielnicy Bemowo, która od lat cieszy się dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców Stolicy, dzięki temu stale się rozwija i zyskuje coraz nowych zwolenników. Villa Merkury powstaje w świetnie skomunikowanej części Bemowa przy  ul. Narwik 18 w odległości 100 m od ul. Lazurowej oraz 350 m od planowanej stacji metra Lazurowa. Sprawność komunikacji z innymi dzielnicami Stolicy umożliwia także trasa S8. Bemowo – Jelonki to cześć Warszawy , w której rytm miasta godzi się z relaksem i wypoczynkiem.  Położenie budynku odseparowane jest od  natężonego, miejskiego ruchu, więc najbliższe otoczenie będzie stanowiło wygodę i komfort życia dla przyszłych mieszkańców.

strona inwestycji