poniedziałek, 27 maja, 2024
Dni otwarte - archiwum

28-29 września Drzwi otwarte na Osiedlu Przyjaznym w Lutyni/k.Wrocławia

W nadchodzącą sobotę i niedzielę Osiedle Przyjazne zaprasza na Drzwi Otwarte w strefie klienta ul. Pogodna 14 w Lutyni/k. Wrocławia. W godzinach od 10:00 do16:00 odbędzie się prezentacja bezczynszowych Mieszkania Premium 72 m² i 128 m² z ogródkiem.

Podczas wydarzenia nie zabraknie profesjonalnych porad doradcy kredytowego, który odpowie na wszelkie pytania związane z finansowaniem nieruchomości, czy obliczy ratę kredytu.

Z okazji najbliższej edycji Drzwi Otwartych Osiedle Przyjazne przygotowało specjalną ofertę:

Mieszkanie 72 m² z ogródkiem – 345 tys. zł. W cenie: 2 miejsca postojowe, elektryczne rolety, ogródek, komórka lokatorska, piec oraz grzejniki.

Mieszkanie 128 m² z antresolą i ogródkiem – 345 tys. zł.
W cenie: 2 miejsca postojowe, ogródek, komórka lokatorska, piec oraz grzejniki na piętrze, balkon, na antresoli strop betonowy, wyprowadzona instalacja co, wodno-kanalizacyjna, elektryczna oraz docieplone połacie dachu.

Osiedle Przyjazne to wyjątkowa inwestycja w Lutyni. Położenie inwestycji na co dzień gwarantuje rodzinom odpoczynek i dostęp to terenów rekreacyjnych, a z drugiej strony szybki dojazd do Wrocławia, dzięki nowo otwartej obwodnicy Leśnicy.

Dla większego komfortu spotkania podczas Drzwi Otwartych można już teraz zadzwonić i umówić się na spotkanie z przedstawicielem firmy Osiedla Sogo – tel. 720 480 480 lub tel.: 579 631 343

dostępne mieszkania premium