sobota, 22 stycznia, 2022
Dni otwarte - archiwum

6 października Zielona Dolina zaprasza do Minkowa/k. Krakowa

Pierwsza niedziela października, to wyjątkowa okazja by poznać Osiedle Zieloną Dolinę podczas Dnia Otwartego.

W godzinach od 11.00 do 16.00 w biurze w Mnikowie1680, eksperci Ecovillage odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą dopasować wymarzony dom do potrzeb każdego odwiedzającego. Podczas Dnia Otwartego istnieje możliwość zwiedzenia terenu osiedla, a także zobaczenia domu pokazowego. Przy filiżance pysznej, aromatycznej kawy poznasz tajniki eko domu, gdzie cisza i spokój wynikający z bliskości natury, łączy się z wygodnym stylem życia. Gości z wcześniejszą rezerwacją obsługa restauracji By the way powita na miejscu lampką Prosecco i pyszną niespodzianką.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc i komfort spotkania organizator prosi o wcześniejszą rezerwację.

Zielona Dolina to osiedle ekologicznych domów. Nowa inwestycja Ecovillage łączy nowoczesne technologie z atrakcyjną lokalizacją. Każdy z domów jest ogrzewany za pomocą pompy ciepła i nią może być klimatyzowany, każdy posiada wentylację mechaniczną z rekuperacją oraz miejsce na założenie filtru HEPA. Zarządzanie całym domem i jego instalacjami umożliwia system Smart Home firmy Grenton. Aluminiowa stolarka z potrójnymi szybami, rolety elektryczne oraz bardzo duże działki wyróżniają nasza inwestycję.

Zielona Dolina zlokalizowana jest niedalekiej odległości od centrum Krakowa w Minkowie. Lokalizacja inwestycji zasługuje na szczególną uwagę.  W odległości do 5 km od Osiedla znajdują się lasy, jezioro Budzyńskie i zalew Na Piaskach, dolina Mnikowska z pięknymi trasami rowerowymi oraz ścieżkami turystyki pieszej. Dla bardziej aktywnych mieszkańców, zaledwie 10-15 km znajdują się stadniny koni, kompleks kortów tenisowych a także basen. Widok z terenu Osiedla rozpościera się między innymi na Klasztor Kamedułów na Bielanach.

dostępne domy

dostępne domy