poniedziałek, 15 lipca, 2024
Targi - archiwum

28-29 września Targi Mieszkań i Domów w hali Expo Kraków

Najtrudniejszy, według znanej piosenki, pierwszy krok… Podjęcie decyzji o zakupie nieruchomości. Czy aby na pewno? Zaraz potem pojawiają się nowe: mieszkanie czy dom?
A może działka i samodzielna budowa domu? Większe pod miastem czy może mniejsze w centrum? Każdy, kto kiedykolwiek musiał odpowiadać sobie na te pytania wie, jak to może być stresujące i czasochłonne. Setki godzin spędzonych w Internecie, kolejne wyprawy do biur sprzedaży deweloperów, męczące procedury kredytowe… Wszystkich, którzy chcą oszczędzić na czasie i nerwach, firma Nowy Adres S.A. zaprasza na Targi Mieszkań i Domów, które 28-29 września odbędą się w hali Expo Kraków

Kraków, jak większość dużych miast w Polsce,  był areną wzmożonej aktywności deweloperów – praktycznie we wszystkich dzielnicach, nawet tych najmniej popularnych powstawały dziesiątki nowych inwestycji. Według firmy doradczej REAS w pierwszym kwartale 2019 r. deweloperom udało się rozpocząć sprzedaż 3,4 tys. nowych lokali.

Dobra kondycja naszej gospodarki, rekordowo małe bezrobocie i utrzymujące się niskie stopy procentowe – wszystko to sprawia, że nie spodziewamy się raczej niższego popytu na mieszkania w najbliższym czasie. Prawdopodobne są za to kolejne wzrosty cen. Warto więc rozważyć zakup mieszkania lub domu już teraz, zwłaszcza, że wielu deweloperów przygotowuje na Targi Mieszkań i Domów specjalne promocje, obowiązujące tylko podczas tej imprezy – mówi Andrzej Łuczyszyn, dyrektor zarządzający firmy Nowy Adres S.A., organizator targów.

Już 28 i 29 września w Expo Kraków będzie można zapoznać się z niemal całą ofertą małopolskiego rynku mieszkań i domów. W gronie ponad 90 wystawców znajdą się najważniejsi i najwięksi deweloperzy, tacy jak Atal, Buma, Danwood, EkoPark, Grupa Deweloperska Start, Henniger Investment, Inter-Bud, Nowa 5 Dzielnica, Panorama Nokturn, Super Krak czy Wawel Service. Premierowo ze swoimi inwestycjami pojawią się na targach m.in. Grupa Elara, Imperial Capital, Nowa Olszanica, NSF Development, Quelle Locum, Realimpex, Silva Park, WAN, a także prezentująca nieruchomości w Hiszpanii TM Real Estate. Po kilkuletniej przerwie na imprezę w Expo Kraków wróciła firma Echo Investment aby zaprezentować swoją nową inwestycję – ZAM.

Na stoiskach banków i doradców finansowych (m.in. Bank Millenium, Bank Ochrony Środowiska, Bank Polskiej Spółdzielczości, Credits, Doradza.pl, Konsult, mFinance i in.) będzie można sprawdzić swoją zdolność kredytową i zapoznać z ofertami najatrakcyjniejszych kredytów hipotecznych. Udział w imprezie zapowiedziały też liczne firmy oferujące artykuły wykończenia i wyposażenia wnętrz.

Ale impreza Nowego Adresu to nie tylko targi i stoiska wystawców – to także bogaty program bezpłatnych wykładów i seminariów. W Strefie Finansowej będzie można w szczegółach zapoznać się z przepisami prawno-finansowymi, których znajomość jest niezbędna do zakupu mieszkania za pomocą kredytu hipotecznego. Z kolei w Strefie Najmu i Zakupu wykłady poprowadzą uznani eksperci i specjaliści od inwestowania w nieruchomości czy architekci wnętrz.

Podczas targów będzie można także skorzystać z bogatego programu bezpłatnych konsultacji
w Strefie Porad. Do dyspozycji zwiedzających będą eksperci z IKEA, Inventive Interiors, ModuloDesign czy Stowarzyszenia „Mieszkanicznik”. Takiej dawki eksperckiej wiedzy nie znajdziecie nigdzie indziej!

Dzieci nie muszą zostawać w domu – miło spędzą czas w specjalnej Strefie Zabaw, prowadzonej przed doświadczonych animatorów
z firmy ani-mania. Rodzice będą mogli przeanalizować zebrane materiały przy kawie i ciastku
w specjalnej kawiarence targowej przygotowanej przez MTP Cafe.

Rodziny mogą liczyć też na inne udogodnienia, m.in. bilet rodzinny w cenie 30 zł (dla dwóch osób dorosłych, dzieci do 18 roku życia pod opieką dorosłych mają wstęp bezpłatny). Pojedyncze bilety w kasach będę kosztowały 20 zł, ale taniej można je kupić w przedsprzedaży za pośrednictwem Internetu na stronie www.mieszkaniowi.pl do 27 września.

 

Targi Mieszkań i Domów

28-29 września 2019 r.

sobota godz. 10:00–17:00, niedziela godz. 10:00–16:00

Expo Kraków, Hala Dunaj, Galicyjska 9, Kraków