sobota, 22 stycznia, 2022
Dni otwarte - archiwum

Dni Otwarte 3-5 sierpnia w Sopocie

Apartamenty Dolny Sopot zapraszają na Dni Otwarte już od piątku 3 sierpnia do niedzieli 5 sierpnia.  W strefie klienta można negocjować rabat na wybrany apartament lub odbierać kupon na garaż gratis!

Miejsce jakim powstaje inwestycja z pewnością zyska wielu sympatyków, tym bardziej, że miejsce nadaję się nie tylko do zamieszkania i wypoczynku, ale jest to doskonała lokalizacja do inwestowania w mieszkania na wynajem. Apartamenty Dolny Sopot to enklawa spokoju i zieleni. Uroku temu wyjątkowemu miejscu nadają żwirkowe alejki spacerowe otoczone bogatymi kompozycjami zieleni i kwiatów magnolii.  Niepowtarzalny parkowy klimat tworzy zatem starannie zaprojektowana mała architektura oraz nastrojowe oświetlenie.

Sam charakter inwestycji nawiązuje do samego charakteru Sopotu. Niska willowa architektura, elewacja zaprojektowana w jasnych barwach oraz szklane balustrady oddają jego wyjątkowy, luksusowy charakter.

Apartamenty Dolny Sopot położone są w prestiżowej i pełnej zieleni okolicy. Bez wątpienia atrakcyjna lokalizacja blisko centrum umożliwia korzystanie w pełni z oferty kulturalnej i rozrywkowej Sopotu. Z kolei spokój, otoczenie zieleni i bliskość plaży pozwalają cieszyć się klimatem nadmorskiego kurortu.

Apartamenty Dolny Sopot to dwa kameralne budynki, w których jest 90 apartamentów w metrażach od 22 do 128,21 m². Mieszkania na parterze mają swoje prywatne ogródki otoczone żywopłotem, a mieszkania na piętrach natomiast balkony lub tarasy ze szklanymi balustradami. Miejsca postojowe będą dostępne w podziemnych halach garażowych oraz na terenie monitorowanego osiedla. Inwestycja posiada starannie zagospodarowane tereny zielone z alejką spacerową i placem zabaw dla dzieci.