sobota, 22 czerwca, 2024
Dni otwarte - archiwum

25 maja pierwszy Dzień Otwarty inwestycji Villa Merkury II w Warszawie

City Villa zaprasza w sobotę 25 maja w godzinach od 10.00 do 16.00 do Biura Sprzedaży przy ul. Narwik 22 na warszawskim Bemowie. Przed nami premiera nowej inwestycji Villa Merkury II. Przyjdź na Dzień Otwarty i skorzystaj z atrakcyjnej promocji przedsprzedażowej na wybrane mieszkania. Umów się na spotkanie, tel. 781 305 305.

Villa Merkury II powstaje w świetnie skomunikowanej części Bemowa, tylko 350 m od planowanej stacji metra Lazurowa. Szybki dostęp do pozostałych dzielnic Stolicy umożliwia także trasa S8.  Dla wszystkich, którzy zdecydują się na zamieszkanie w Villi Merkury II, nie zabraknie możliwości wypoczynku na świeżym powietrzu i relaksu w atrakcyjnej części Warszawy jakim jest Bemowo – Górce. Liczne tereny atrakcyjne: Fort Blizne, Las Bemowski, Aleja Sportów Miejskich, czy siłownia plenerowa pozwolą mile spędzić czas z rodziną.

Elegancka, nowoczesna oraz niska architektura potwierdza kameralny charakter inwestycji, zaprojektowanej ze starannością i dbałością o detale. Przyszli mieszkańcy będą mogli cieszyć się jednym z funkcjonalnych 46 mieszkań w III- piętrowym budynku z windami. W garażu podziemnym zaplanowano 54 miejsca postojowe oraz 34 komórki lokatorskie. Teren inwestycji zostanie ogrodzony dla bezpieczeństwa i większego komfortu życia mieszkańców. Nie zabraknie staranie zaplanowanych wspólnych terenów zieleni, powstanie plac zabaw dla dzieci, czy ławeczki do wypoczynku.