sobota, 22 czerwca, 2024
Dni otwarte - archiwum

15-16 września Zielone Zamienie zaprasza na Dni Otwarte

W sobotę i niedzielę w godzinach od 10.00 do 15.00 odbędą się Dni Otwarte w Zielonych Zamieniach, obok Piaseczna i Warszawy. O tym jak wygodnie można mieszkać w gminie Lesznowola przekonają się wszyscy, którzy odwiedzą inwestycję w ten weekend.

W strefie klienta można zakupić mieszkanie 2 pokojowe już od 149 999 zł. Dodatkowo dział sprzedaży nie zapomniał o wyjątkowej promocji, czyli miejsce postojowe gratis.

Zielone Zamienie to nowoczesne budynki o ciekawej architekturze. Dużym atutem inwestycji są przestronne balkony oraz okna, które zapewnią dużo naturalnego światła w mieszkaniach. Na parterach mieszkań przynależą duże, zielone tarasy lub ogródki.

Inwestycja realizowana przez Spółkę White Stone Development z niską zabudową idealnie wpisują się w zieloną okolicę Lesznowoli. To miejsce, gdzie żyje się komfortowo i bezpiecznie, a otoczenie inwestycji gwarantuje mieszkańcom ciszę i odpoczynek.

Zielone Zamienie posiadają wyjątkową lokalizację, która pozwoli cieszyć się mieszkańcom nieograniczonymi możliwościami spędzania wolnego czasu w otoczeniu natury, a jednocześnie umożliwi szybką i sprawną komunikację z biznesowym centrum stolicy na Mokotowie oraz innymi dzielnicami miasta.

dostępne mieszkania