poniedziałek, 25 maja, 2020
Dni otwarte - archiwum

Ville Italii zapraszają na majową edycję Dni Otwartych do krakowskich Zielonek

25 i 26 maja w Zielonkach/k. Krakowa w klimatycznej dzielnicy willowej Ville Italii odbędzie się Dzień Otwarty.

W godzinach od 10.00 do 17.00  w sobotę, w niedzielę od 11.00 do 15.00 odwiedzający osiedle mogą podziwiać formę architektoniczną domów, inspirowaną włoską architekturą. Zostanie podczas wydarzenia udostępniony Dom Pokazowy. Ville Italii wyróżniają się wysokim standardem wykończenia, przestronnymi ogródkami i tarasami. Każda z Villi posiada garaż+2 miejsca parkingowe, a także 160m2 powierzchni całkowitej, a są to bez wątpienia znaczące atuty inwestycji. Termin oddania domów przypada już na wrzesień 2019 i III-ego etapu na grudzień 2019.

Dzwoniąc pod numer telefonu 512-026-397 zapewnisz sobie komfort bezpośredniej konsultacji z deweloperem podczas Dni Otwartych.

Ville Italli to inwestycja wyróżniająca się niebanalną architekturą z włoskami detalami. Osiedle o tak niepowtarzalnym klimacie stanie się spokojną przystanią, zarówno dla młodych ludzi, jak i rodzin z dziećmi. Południowa ekspozycja domów pozwoli na komfortowe mieszkanie. Każdy odnajdzie tam wymarzony spokój po dniu pracy. Z myślą o spokoju i bezpieczeństwie mieszkańców całe osiedle będzie ogrodzone. Szybki dojazd do centrum Krakowa, centrum handlowych pozwoli na pełen komfort życia.

dostępne domy

W czasie Dzień Otwarty na terenie inwestycji (wjazd od ul. Zielnej)