niedziela, 31 maja, 2020
Dni otwarte - archiwum

29-30 czerwca Dni Otwarte z Infinity Zieleniec Ski&Spa

W sobotę 29 czerwca o godzinie 11.00 rozpoczną się Dni Otwarte wspólnym spotkaniem w Restauracji Szarotka w Zieleniec Ski Arena skąd uczestnicy przeniosą się na plan budowy Infinity Zieleniec Ski&Spa. Zgodnie z harmonogramem wydarzenia tego samego dnia będzie miało miejsce zwiedzanie ośrodka Czarna Góra Resort, wspólny obiad, zwiedzanie części hotelowych na co dzień nie dostępnych dla gości. Po aktywnej części dnia pierwszego będzie miała miejsce prezentacja multimedialna dotycząca systemu condo hoteli.  Ostatni punkt programu to wieczorne spotkanie integracyjne przy koncercie muzycznym.
W niedzielę 30 czerwca uczestnicy Dni Otwartych mają możliwość skorzystać z darmowego wyjazdu na szczyt Czarnej Góry i podziwiać panoramę gór.

Dni Otwarte są doskonałą okazją dla przyszłych inwestorów by pozyskać wiedzę na temat sytemu condo hoteli. Bezpośrednie rozmowy z ekspertami pozwolą na podjęcie kluczowych decyzji jak bezpiecznie zainwestować w nieruchomości, poznać ofertę gotowych apartamentów wyposażonych i przygotowanych do wynajmu. Jest to również doskonała okazja do zapoznania się z symulacją przychodów przygotowaną przez doświadczonego operatora kompleksowo obsługującego proces wynajmu.

Ilość miejsc na Dni otwarte z Infinity Zieleniec Ski&Spa jest ograniczona. Dlatego dla pełnego komfortu spotkania inwestor zaprasza do kontaktu: infinity@czarnagora.pl, 74 306 76 06

Pakiet aktywnych Dni Otwartych z noclegiem, wyżywieniem to koszt 100 zł.

Infinity Zieleniec ski & spa to nowoczesny aparthotel zlokalizowany bezpośrednio na stoku narciarskim w jednym z najbardziej popularnych ośrodków narciarskich w Polsce – Zieleniec Ski Arena.
Ekskluzywny obiekt oferuje 328 komfortowych apartamentów z nowoczesnym centrum konferencyjnym, basenem ze strefą spa & wellness, narciarnią, restauracją, strefa Après Ski oraz parkingami podziemnymi. Bryła budynku nowoczesna z dużymi przeszkleniami doskonale wkomponowuje się w górski krajobraz i otaczającą przyrodę. Apartamenty widokiem na nartostradę pozwalają otaczać się pięknem gór.
Wszystkie apartamenty w INFINITY Zieleniec ski&spa sprzedawane są w wykończeniu „pod klucz” – wraz z kompletnym wyposażeniem w najwyższym standardzie oraz miejscem parkingowym.
Każdy lokal będzie posiadać autorski projekt wystroju wnętrz, a wykończenie całości oparte zostanie na materiałach najwyższej jakości i wykonane z dbałością o najdrobniejsze detale. Wszystko to po to, by zaspokoić potrzeby właścicieli apartamentów oraz przyszłych gości hotelowych.
Zakup pod inwestycję gwarantuje stopę zwrotu w wysokości 7% w skali roku od zainwestowanej kwoty netto.