piątek, 18 czerwca, 2021
Dni otwarte - archiwum

9 czerwca Revelio zaprasza do Rudy Śląskiej na Dni Otwarte

W drugą niedzielę czerwca w Rudzie Śląskiej Revelio zaprezentuje trzy inwestycje zrealizowane przez Pro Development. W godzinach od 9.00 do 12.00 w strefie klienta osiedla Jaronia II, osiedla Jagiełły, osiedla Halembska na odwiedzających czekają eksperci, którzy doradzą i pomogą  w wyborze wymarzonego mieszkania, domu. Podczas Dni Otwartych nie zabraknie profesjonalnych porad architekta wnętrz, czy doradcy kredytowego.

Osiedla Jaronia II przy ul. Jaronia w Halembie w 6 budynkach bliźniaczych posiada obszerne mieszkania od 90m2 do ok. 115 m2 z własnymi ogrodami, czy z obszernymi tarasami oraz antresolami w pokoju dziennym. Budynki na terenie inwestycji dostępne są w stanie: surowym zamkniętym plus, deweloperskim, deweloperskim podwyższonym.

Znaczącym atutem inwestycji jest jej lokalizacja. Zapewnia ona bardzo dobrą komunikację z innymi dzielnicami Rudy Śląskiej, oraz z całą aglomeracją przez bliskość węzła autostrady A4. Osiedla Jaronia II przez bliskość terenów zielonych pozwala na aktywne spędzanie wolnego czasu: w okolicy znajdują się kilometry leśnych ścieżek rowerowych, park wodny, czy basen.

dostępne mieszkania

Osiedle Jagiełły w Rudzie Śląskiej przy ul. Jagiełły w Kochłowicach. Budynki na terenie inwestycji w zabudowie szeregowej i bliźniaczej spełniają warunki budynków energooszczędnych. Budynki  na terenie osiedla dostępne są w stanie: surowym zamkniętym plus, deweloperskim, deweloperskim podwyższonym.

Doskonała komunikacja z innymi dzielnicami Rudy Śląskiej, oraz z całą aglomeracją wpływa na komfort życia mieszkańców inwestycji. W bliskim sąsiedztwie inwestycji znajdują się kilometry leśnych ścieżek rowerowych, park wodny, basen, które pozwalają na aktywne wypoczynek na świeżym powietrzu.

dostępne mieszkania

Osiedle Halembska to najnowsza inwestycja w Rudzie Śląskiej – Halembie w rejonie ulic Halembskiej oraz Nowy Świat. Osiedle składać się będzie z 96 budynków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej oraz 2 w zabudowie bliźniaczej. Projektowane budynki dostępne będą w trzech wariantach: 105 m2, 115 m2 oraz 141 m2