poniedziałek, 27 maja, 2024
Uncategorized

Warszawa: Dni Otwarte 18-19 listopada na Tomcia Palucha

Zapraszamy na wyjątkowy weekend na Tomcia Palucha
Biuro Sprzedaży będzie otwarte w sobotę 18 listopada oraz w niedzielę 19 listopada. Zespół działu sprzedaży będzie do Twojej dyspozycji w godz. 10.00-14.00.

Kieruj się do biura sprzedaży przy Tomcia Palucha 39.

Można skorzystać z okazji i wejść z Tobą na teren budowy i pokazać konkretne mieszkania.

Obejrzyj wybrane mieszkania nie tylko na papierze – przyjdź, wybierz to, które najbardziej pasuje do Twoich potrzeb!

Klucze do nowych mieszkań zostaną oddane najpóźniej w czerwcu 2018. W swoim nowym mieszkaniu możesz zamieszkać tuż po wakacjach!

Na Tomcia Palucha swoje miejsce znajdą zarówno osoby poszukujące swojego pierwszego mieszkania, jak i rodziny z dziećmi, dla których ważna jest większa przestrzeń. Funkcjonalny rozkład wnętrz każdego mieszkania pozwoli zaaranżować przestrzeń zgodnie z potrzebami przyszłych domowników. Wszystkie lokale będą miały balkony, a duże okna doskonale doświetlą każde pomieszczenie.

Ku uciesze najmłodszych mieszkańców Tomcia Palucha przed budynkiem powstanie bezpieczny, nowoczesny plac zabaw. Dla wygody zmotoryzowanych w podziemiu znajdzie się parking samochodowy, zaprojektowano też kilka naziemnych miejsc postojowych. Teren wokół budynku będzie ogrodzony i całodobowo monitorowany, co ma ogromne znaczenie dla poczucia bezpieczeństwa jego mieszkańców.

Projektując inwestycję Tomcia Palucha pragnęliśmy stworzyć miejsce bezpieczne, wygodne i przyjazne do życia. W odróżnieniu od konkurencyjnych wielkich osiedli mieszkaniowych Tomcia Palucha to kameralny, 5 piętrowy budynek położony w spokojnym zakątku Ursusa. Jeśli pragniesz uciec od wielkich blokowisk i zamieszkać w cichej, zielonej okolicy, a jednocześnie korzystać z różnorodnych atrakcji Warszawy, to trafiłeś pod właściwy adres.

strona inwestycji