sobota, 22 czerwca, 2024
Dni otwarte - archiwum

Warszawa: Dzień Otwarty City Link

Ronson Development Sp. z o.o. zaprasza 13 stycznia na Dzień Otwarty City Link. Warto poznać liczne atuty inwestycji. Świetna lokalizacja w pobliżu powstającej stacji metra Płocka oraz doskonała struktura mieszkań od 346 tys. W strefie klienta odwiedzający w godzinach 10:00 – 15:00 poznają nową definicję CENTRUM.

City Link to nowa definicja centrum. Położone tuż obok realizowanej właśnie stacji metra Płocka, osiedle jest absolutnym bestsellerem wśród osób, które cenią sobie sprawną komunikację i bliskość centrum biznesowego Warszawy. Okolica osiedla oferuje mieszkańcom szeroki wybór parków, szkół, restauracji oraz kin i teatrów, dzięki czemu City Link jest doskonałym miejscem do zamieszkania zarówno dla singli jak i rodzin z dziećmi!

Nowoczesna architektura osiedla City Link i przemyślane rozwiązania sprawiają, że od pierwszych chwil poczujesz się tu jak w domu. Wszystkie mieszkania na sprzedaż są jasne i słoneczne, a ich wysoki standard wykończenia i plac miejski to część tego, co czyni to miejsce wyjątkowym. Przyjdź do salonu sprzedaży przy ul. Wolskiej 45A i sam przekonaj się jak może wyglądać Twoje nowe mieszkanie w centrum Warszawy.

Strona inwestycji