poniedziałek, 27 maja, 2024
Dni otwarte - archiwum

Dom Development zaprasza na Dzień Otwarty we Wrocławiu

W sobotę 13 października w godzinach od 10.00 do 15.00 biura sprzedaży Dom Development inwestycji Idylla, Studio Arte, Aura 2 przygotowały dla odwiedzając bogatą ofertę i wyjątkową promocję. Tylko w październiku miejsce postojowe 50% taniej lub rabat na mieszkanie.

Osiedle Piękna 21 to osiedle wyróżniające się nowoczesną architekturą budynku i doskonałą lokalizacją. Dla przyszłych mieszkańców przygotowano funkcjonalne układy mieszkań z wydzieloną kuchnią lub aneksem. Nie zabraknie opcji pod klucz. Największym atutem inwestycji jest bliskość terenów rekreacyjnych i sportowych.

Dostępne mieszkania 

 

Idylla to osiedle wyróżniające się wyglądem przez niską, kameralną zabudowę i elewację z klinkierowej cegły współgrającą z sąsiedztwem ceglanych domków.  Pomyślano o każdym o każdym szczególe: stąd funkcjonalne układy mieszkań z wydzieloną kuchnią lub aneksem. Place zabaw, stojaki na rowery, komórki. Atrakcyjne tereny zielone i trasy rowerowe na pewno zyskają wielu zwolenników. Bez wątpienia całość wzbogaca bogata infrastruktura Stabłowic.

dostępne mieszkania

Studio Arte jest to projekt architektoniczny autorstwa renomowanej pracowni MPP Maćków, został wzbogacony o op-artowe elementy artystyczne autorstwa Jarosława Flicińskiego. Inwestycja jest w bezpośrednim sąsiedztwie ze ścisłym centrum Wrocławia i zaledwie 15 minut spacerem dzieli inwestycję od rynku oraz 20 minut od bulwarów nad Odrą. Została położona w artystycznej i dynamicznie rozwijającej się dzielnicy – Nadodrze.

dostępne mieszkania

 

Księże Nowe jest osiedlem z mieszkaniami o najczęściej poszukiwanych metrażach i funkcjonalnych rozkładach. Nie zabrakło doskonale przemyślanej wspólnej przestrzeni dla mieszkańców.  Bezpośrednie sąsiedztwo Parku Wschodniego to dobra okazja do aktywnego wypoczynku, spacerów z przyjaciółmi i rodziną.

dostępne mieszkania

 

Osiedle Aura 2 zostało wyposażone w szereg udogodnień dla mieszkańców, m.in. przestronne dziedzińce ze starannie zaprojektowaną wielogatunkową zielenią, elementami małej architektury i place zabaw dla najmłodszych, fontanny, a także windy, komórki lokatorskie, wózkownie. Nowoczesna architektura osiedla podkreśla prestiż realizowanej inwestycji. Tereny zielone i rekreacyjne w pobliżu inwestycji umożliwią aktywny wypoczynek jej mieszkańcom.

dostępne mieszkania