sobota, 22 czerwca, 2024
Dni otwarte - archiwum

Z ostatniej chwili. Przyjdź na Dzień Otwarty Harmony Park

Marvipol Development zaprasza już dziś 10 stycznia na Dni Otwartych Harmony Park w Warszawie. W godzinach od 9.00 – 20.00 w strefie klienta przy ul. Kłobuckiej 13 można kupić mieszkanie w specjalnej cenie. To doskonała okazja 2 pokoje na Służewcu od 312 500 tys. zł, natomiast 3 pokoje od 431 100 tys. zł.

Harmony Park to zaciszne i przepełnione zielenią osiedle, które zyskuje wielu zwolenników. Harmonię dla osiedla wnosi wewnętrzne jeziorko i otaczającą je bujna zieleń. Zielone przestrzenie, w tym zielone dachy, zielona roślinności korzystnie wpływają na jakość powietrza, wilgotność czy czystość deszczówki zasilającej jeziorko. Tam można odnaleźć ciszę i spokój po dniu ciężkim pracy. Nie brakuje na terenie inwestycji miejsc rekreacyjnych: ścieżek do biegania, miejsc do fitness i jogi, placów zabaw, boiska sportowego czy strefy do grillowania. Kameralne osiedle, wyróżniające się wysoką jakością i gdzie każdy detal inwestycji jest perfekcyjnie wykonany. Nie bez znaczenia dla inwestycji jest jej lokalizowacja w sąsiedztwie biznesowego centrum Mokotowa.

Harmony Park położone jest zaledwie o 10 minut jazdy samochodem od Galerii Mokotów, a w najbliższym otoczeniu inwestycji  w sąsiedztwie osiedla znajdują się sklepy, szkoły czy przychodnie.