piątek, 30 października, 2020
Dni otwarte - archiwum

12 stycznia Dni Otwarte w Riviera Park

W sobotę 12 stycznia w godzinach od 10.00 do 16.00 na terenie inwestycji Riviera Park odbędzie się dzień otwarty. Warto odwiedzić strefę klienta, która mieści się w Białołęce ul. Płochocińska/róg Krzyżówki by skorzystać z wyjątkowej promocji. W wyjątkowej cenie można zakupić kawalerkę za od 222 tys. zł, 3 pokoje już od 321 tys.zł

 

Riviera Park to nowoczesne i kameralne osiedle stworzone dla osób, które cenią sobie spokój, łatwy dostęp do terenów zielonych. Nie brakuje w najbliższym otoczeniu inwestycji terenów rekreacyjnych z przyległym laskiem, sięgającym brzegów Kanału Królewskiego. Mieszkańcy na terenie osiedla będą mieli do dyspozycji największą w tej części miasta prywatną strefę rekreacji i wypoczynku: kort tenisowy, siłownię na świeżym powietrzu, place zabaw dla dzieci oraz altanę do organizacji spotkań z przyjaciółmi.

Inwestycja charakteryzuje się niewysoką zabudową, eleganckimi elewacjami. Mieszkania zaprojektowano tak, by spełniać wymagania i potrzeby najbardziej wymagających klientów, a atrakcyjne pakiety, pozwolą na wykończenie mieszkania pod klucz.

 

 

dostępne mieszkania