sobota, 22 czerwca, 2024
Uncategorized

26-27 styczeń SILESIA BAZAAR Dizajn podczas 4 Desing Days

W weekend 26-27 stycznia odbędzie się szósta edycja targów niezależnego dizajnu SILESIA BAZAAR Dizajn. Wydarzenia będzie główną atrakcją dni otwartych kongresu 4 Design Days. Zeszłoroczna edycja tej imprezy odwiedziły tysiące ludzi, którzy szukali inspiracji dla swoich domów i możliwości zakupu dizajnerskich przedmiotów, dodatków i odzieży.

Targi SILESIA BAZAAR Dizajn zbierają w jednym miejscu dizajnerów tworzących coraz śmielej wkraczające w nasze życie unikatowe przedmioty użytkowe. Zostały stworzone po to, by promować polski, niezależny dizajn. Ich organizatorzy kierują się zasadą świadomego wyboru rzeczy, którymi się otaczają i chcą czuć, że kupując coś, oddają głos poparcia na zdolnych, polskich dizajnerów. Targi stanowią czas i przestrzeń, która daje projektantom możliwość to prezentowania i sprzedawania swoich produktów. Jest to więc okazja dla wszystkich miłośników dobrego wzornictwa do poznawania, oglądania, kupowania i rozmawiania z twórcami niezależnych marek.

Przestrzeń przeznaczona na styczniową imprezę pomieści prawie 80 wystawców z całej Polski. W ofercie firm, które potwierdziły swój udział, znajdziemy: meble z naturalnych materiałów, ręcznie wykonywane akcesoria do wystroju wnętrz, oświetlenie, a także biżuterię oraz autorską modę.

Impreza główna, czyli 4 Design Days, dodatkowo oferuje 2 dni spotkań dla profesjonalistów oraz dni otwarte w ramach, których będzie można podziwiać najnowsze rozwiązania do domu, wziąć udział w prelekcjach prowadzonych przez znanych architektów i dizajnerów, oraz w specjalnych strefach relaksu wymienić się z innymi fanami dizajnu spostrzeżeniami na temat najnowszych trendów. Więcej informacji można znaleźć na stronie 4DD.pl.

Więcej informacji na stronie
Cennik i oferta dla Wystawców