czwartek, 6 października, 2022
Dni otwarte - archiwum

19-20 października Dni Otwarte z PCG

W najbliższy piątek 19 października rozpoczynają się Dni Otwarte z PCG we Wrocławiu. Również w sobotę 20 października będzie można poznać pełną ofertę mieszkań dewelopera. Ostanie 8 mieszkań inwestycji Primera czeka na swoich lokatorów.

Primera to inwestycja PCG, która powstaje w południowo-zachodniej części Wrocławia. Kameralny projekt, z dużymi ogrodami i tarasami, niespotykaną w segmencie popularnym wysokością mieszkań do 3 metrów. Dodatkowo winda do poziomu -1, podziemna hala garażowa i komórki lokatorskie. Inwestycja powstaje w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy – Muchoborze Wielkim, przy ulicy Gagarina 5. Wydawanie kluczy do inwestycji odbędzie się już na początku 2019 roku i na ostatnich zainteresowanych czekają 3-, 4- pokojowe.

strona inwestycji

Podczas dni otwartych będzie miała miejsce przedsprzedaż inwestycji Futuria. Tarasy na dachach, duże przeszklenia, nowoczesne rozwiązania i zielone otoczenie to tylko nieliczne atuty inwestycji. Mieszkania i wyjątkową architekturę na makiecie 3D  można podziwiać w salonie sprzedaży.

Najnowsza inwestycja – Futuria, to propozycja mieszkań w osiedlu o bardzo dobrej lokalizacji. Jedną z najważniejszych zalet Maślic jest mnogość terenów zielonych – blisko inwestycji znajduje się Park Rędziński, Las Pilczycki i Las Rędziński. Co istotne – wyłącznie dla mieszkańców Futurii dostępny będzie prywatny park kieszonkowych, z placem zabaw i strefą wypoczynku. W sumie w trzech budynkach na zamkniętym osiedlu znajdzie się 156 mieszkań, o metrażach od 34 do 81 mkw.

Inwestycja, realizowana na najwyższym poziomie, z dbałością o detale, czymś się wyróżnia. Od mieszkań dla singla czy pary, po mieszkania rodzinne i apartamenty. Wszystko w zależności od potrzeb i oczekiwań

strona inwestycji