niedziela, 14 sierpnia, 2022
Uncategorized

Warszawa: Zapraszamy na wyjątkowy weekend na Tomcia Palucha

Już w najbliższą sobotę 14.10 rozpoczyna się wyjątkowe Wawelove wydarzenie i potrwa do niedzieli 15.10.

Biuro sprzedaży w sobotę (14.10) oraz niedzielę (15.10) i będziemy do dyspozycji odwiedzających w godzinach od 10:00 do 15:00.

Kieruj się do biura sprzedaży przy Tomcia Palucha 39.

Obejrzyj wybrane mieszkania nie tylko na papierze.

Będzie można wejść na teren budowy i pokazać konkretne mieszkania.

Nie kupuj kota w worku – obejrzyj wybrane mieszkanie przed zakupem i wybierz to, które najlepiej pasuje do Twoich potrzeb.

Nawet jeżeli masz mnóstwo pomysłów  na wykończenie własnego mieszkania, warto skorzystać z porady dobrego projektanta wnętrz.

Tym bardziej, że z okazji DNI OTWARTYCH to NIC to nie kosztuje.

Osoby, które zdecydują się na zakup mieszkania podczas DNI OTWARTYCH otrzymają GRATIS projekt aranżacji mieszkania wykonany przez DEER DESIGN.

DEER DESIGN przygotował również dla naszych Klientów specjalną zniżkę na wybrane standardy wykończenia mieszkania „pod klucz”.

Salon, który widzisz obok to nie jest zdjęcie pobrane z internetu….

to pokój dzienny 4-pokojowego mieszkania o powierzchni 78,23 m2 na Tomcia Palucha.

Twoje mieszkanie może też tak wyglądać!

Zarezerwuj sobie nasz czas i umów się wcześniej na spotkanie z nami i projektantami – nie trać czasu na oczekiwanie w kolejce.

Na Tomcia Palucha swoje miejsce znajdą zarówno osoby poszukujące swojego pierwszego mieszkania, jak i rodziny z dziećmi, dla których ważna jest większa przestrzeń. Funkcjonalny rozkład wnętrz każdego mieszkania pozwoli zaaranżować przestrzeń zgodnie z potrzebami przyszłych domowników. Wszystkie lokale będą miały balkony, a duże okna doskonale doświetlą każde pomieszczenie.

Ku uciesze najmłodszych mieszkańców Tomcia Palucha przed budynkiem powstanie bezpieczny, nowoczesny plac zabaw. Dla wygody zmotoryzowanych w podziemiu znajdzie się parking samochodowy, zaprojektowano też kilka naziemnych miejsc postojowych. Teren wokół budynku będzie ogrodzony i całodobowo monitorowany, co ma ogromne znaczenie dla poczucia bezpieczeństwa jego mieszkańców.

Projektując inwestycję Tomcia Palucha pragnęliśmy stworzyć miejsce bezpieczne, wygodne i przyjazne do życia. W odróżnieniu od konkurencyjnych wielkich osiedli mieszkaniowych Tomcia Palucha to kameralny, 5 piętrowy budynek położony w spokojnym zakątku Ursusa. Jeśli pragniesz uciec od wielkich blokowisk i zamieszkać w cichej, zielonej okolicy, a jednocześnie korzystać z różnorodnych atrakcji Warszawy, to trafiłeś pod właściwy adres.

strona inwestycji