poniedziałek, 15 lipca, 2024
Uncategorized

Gdańsk: Mieszkaniowy wrzesień w Trójmieście

Czy po niezliczonej liczbie rekordów sprzedaży nadejdzie ochłodzenie na rynku mieszkaniowym? Jeżeli bralibyśmy pod uwagę tylko zbliżające się Targi Mieszkań i Domów organizowane przez Nowy Adres SA, to zdecydowanie nie należy spodziewać się takiego scenariusza.

Trójmiejski rynek nieruchomości wpisuje się w ogólnopolski trend rekordowej sprzedaży mieszkań. Polacy coraz częściej rezygnują z mniej – niż w ostatnich latach – efektywnych form inwestycyjnych: lokat, funduszy inwestycyjnych i giełdy, a za wypłacone pieniądze kupują mieszkania. Bicie kolejnych rekordów sprzedaży będzie trudne: pierwszy kwartał tego roku był najlepszy pod względem sprzedaży w historii rynku deweloperskiego w Polsce, dlatego powinniśmy spodziewać się spadków rzędu chociaż kilku procent. Tak zresztą stało się w II kwartale tego roku w większości polskich miast. Trójmiasto było tutaj wyjątkiem i zanotowało kolejny, tym razem czteroprocentowy, wzrost sprzedaży (dane na podstawie raportu REAS). Kupujący będą mogli sprawdzić bieżącą ofertę deweloperów na  nadchodzących Targi Mieszkań i Domów, które odbędą się 16 i 17 września w AMBEREXPO w Gdańsku.

Oprócz przeglądu oferty deweloperskiej na zwiedzających będzie czekać strefa seminariów i porad. Do dyspozycji będą eksperci z zakresu finansów, najmu i zakupu.

 

Na Targach Mieszkań i Domów obecni są czołowi trójmiejscy deweloperzy – Inpro, Robyg, P. B. Górski, Polnord, P.B. Kokoszki, ECO- Classic, Atal. Zaufała nam także firma Crown Paints a part of Hempel oferująca dekoracyjne farby do mieszkań, która została partnerem targów. Zaufanie, jakim obdarzają nas wystawcy przekłada się na zainteresowanie klientów, bo frekwencja na targach stale rośnie. – mówi Grzegorz Zieliński, Dyrektor Działu Targów Nowy Adres SA.

Oprócz deweloperów mieszkaniowych na targach obecni będą przedstawiciele banków, instytucji finansowych, pośredników nieruchomości i doradców kredytowych. Rozbudowywana jest oferta Smart Home & Design, czyli nowoczesne rozwiązania dla domu. Swój udział potwierdzili m.in:  Ampio, IRS Interior Design, ITOdesign, NT Architekci, WinyLove, Crown Paints a part of Hempel.

Organizatorzy zadbali o dodatkowe atrakcje. Podczas Targów będzie można wziąć udział w konkursie i wygrać cenne nagrody oraz zagrać w planszową grę targową. Na najmłodszych tradycyjnie już czekać będzie plac zabaw z bańkami mydlanymi, malowaniem twarzy i kącikiem plastycznym.

Wstęp na targi jest bezpłatny.

Targi Mieszkań i Domów

16-17 września 2017 r.

sobota i niedziela, godz. 10:00–17:00

AMBEREXPO , Żaglowa 1, Gdańsk

strona targów