środa, 3 marca, 2021
Uncategorized

Wrocław: Targi Mieszkań i Domów 21 i 22 października

Klienci z utęsknieniem czekają na spadek cen na rynku nieruchomości i szansę na mniejsze wydatki związane z zakupem mieszkań. Jak donoszę eksperci REAS, średnia cena mieszkań we Wrocławiu wynosi 6 338 zł/mkw., kiedy jeszcze rok wcześniej oscylowała wokół 6 000 zł/mkw. Wzrost cen idzie w parze z rosnącym zainteresowaniem kupujących inwestycjami na rynku pierwotnym. Co prawda popyt we Wrocławiu w ostatnich miesiącach nieznacznie zmalał –  spadek sprzedaży w czerwcu tego roku wyniósł 5% w porównaniu do początku roku, wiąże się to jednak bardziej z kończącym się programem MdM niż rzeczywistym spadkiem zainteresowania nabywaniem mieszkań. Zakup nowej nieruchomości to nadal popularna forma inwestycji, zwłaszcza jeśli zestawimy ją z innymi, ostatnio mniej efektywnymi sposobami – takimi jak lokaty czy fundusze inwestycyjne. Jakie są obecnie trendy na rynku i co nas czeka w najbliższych miesiącach będą mogli sprawdzić kupujący na nadchodzących Targach Mieszkań i Domów, które odbędą się 21 i 22 października w Hali Stulecie we Wrocławiu.

Oprócz przeglądu oferty deweloperskiej na zwiedzających będzie czekać strefa seminariów i porad. Do dyspozycji będą eksperci z zakresu finansów, najmu i zakupu, bezpłatnych porad będą też udzielać architekci wnętrz z pracowni KODO. – Na Targach Mieszkań i Domów zaprezentuje się ponad 120 wystawców w tym blisko 90 deweloperów. Wśród nich będą obecne czołowe firmy wrocławskie – m.in. Archicom,  Arkop, Inkom, Rafin, Vantage Development,  Dom Deweloper – oraz ogólnopolskie: LC Corp, Dom Development, BOUYGUES IMMOBILIER. Rozbudowujemy także ofertę Home & Design, czyli nowoczesne rozwiązania dla domu, swój udział potwierdzili m. in. Leroy Merlin, Maxflitz, Ampio, Grenton i Team Plast  – mówi Grzegorz Zieliński, Dyrektor Działu Targów Nowy Adres SA. Oprócz deweloperów mieszkaniowych na targach obecni będą przedstawiciele banków, instytucji finansowych, pośredników nieruchomości i doradców kredytowych.

Organizatorzy zadbali o dodatkowe atrakcje. Podczas Targów będzie można wziąć udział w konkursie i wygrać cenne nagrody oraz zagrać w planszową grę targową. Na najmłodszych tradycyjnie już czekać będzie plac zabaw z balonowym zoo, malowaniem twarzy i kącikiem plastycznym.

533 89 69 69 | www.sesjelublin.pl

Rodziny mogą liczyć na udogodnienia, m.in. bilet rodzinny w cenie 20 zł (dla dwóch osób dorosłych, dzieci do 18 r. ż. pod opieką dorosłych mają wstęp bezpłatny). Bilety w kasach będą kosztowały 15 zł, e-bilety w cenie 7 zł są już dostępne na stronie www.mieszkaniowi.pl. Parking przy ZOO (przy ul. Wróblewskiego 9) będzie bezpłatny (wyjazd na podstawie odebranego vouchera od organizatora targów).

Targi Mieszkań i Domów

21-22 października 2017 r.

sobota i niedziela, godz. 10:00–17:00

Hala Stulecia, Wystawowa 1, Wrocław

www.mieszkaniowi.pl