środa, 25 maja, 2022
Uncategorized

Skawina: Osiedle Zacisze zaprasza na Dni Otwarte

Osiedle Zacisze Sp. z o.o. zaprasza na dni otwarte w piątki od 10.00 do 15.00

Inwestycja Osiedle Zacisze to kameralne, zamknięte osiedle z placem zabaw zlokalizowane w dzielnicy domów jednorodzinnych, 1,5 km od Rynku w Skawinie. Ze względu na charakter i położenie  działki, na której powstaje kompleks, przyszli mieszkańcy będą mogli cieszyć się intymnością i spokojem.  Szesnaście energooszczędnych domów o powierzchni 128 m2 zagospodarowano na działce wzdłuż wewnętrznej drogi. Na posesję prowadzi  brama wjazdowa od strony ul. Korabnickiej. Każdy dom wybudowany jest w wysokim standardzie, posiada ogród, podjazd na dwa auta, w ofercie wykonawcy znajduje się także opcjonalnie wiata garażowa.

Bryła budynku została starannie przemyślana pod względem kształtu i kolorystyki. Jasną elewację podkreślają obitka w kolorze drewna oraz szary tynk o strukturze betonu technologicznego. Duże przeszklenia sprawią, że wnętrze domu będzie dobrze doświetlone.

Parter każdego budynku to część dzienna. Znajdują się tutaj przestronny salon z wyjściem na taras,  połączony z kuchnią, pokój gościnny, łazienka, a także pomieszczenie gospodarcze z kotłownią. Na piętrze zlokalizowano trzy sypialnie, ogólnodostępną łazienkę oraz pomieszczenie mogące pełnić funkcję pralni z suszarnią, czy garderoby.

Ekskluzywność budynku podkreśla wysoki standard wykończenia  w cenie:

  • pompa ciepła

  • klimatyzacja

  • wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła

  • trzyszybowe okna  z ciepłym montażem

  • instalacja pod rolety antywłamaniowe

  • instalacja pod odkurzacz centralny

  • montaż osprzętu elektrycznego

  • opcjonalnie:  ogniwa fotowoltaiczne, dom inteligentny, wiata na samochód

Należy podkreślić, iż Skawina gdzie osiedle powstaje, to miasto gminne  gdzie znajdują się m.in. Urząd Miasta i Gminy, filia krakowskiego Starostwa Powiatowego, a także basen, przychodnia, duży park miejski. W pobliżu domów znajduje się szkoła oraz przedszkole. Ulica Korabnicka skomunikowana jest z centrum połączeniem linii autobusowej podmiejskiej, a przystanek w pobliżu obsługuje także komunikację busów i autobusów MPK jadących do Krakowa. Odległość do Rynku Głównego w Krakowie to 15 km

strona inwestycji