sobota, 22 czerwca, 2024
Dni otwarte - archiwum

Warszawa: Dzień otwarty w Parku Skandynawia!

16 czerwca w sobotę przyjdź na Dzień Otwarty do biura sprzedaży w Parku Skandynawia i skorzystaj ze specjalnych ofert na lato.

W godzinach od 10.00 do 15.00 w strefie klienta przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 8 na odwiedzających czekają:
• super rabaty na wybrane mieszkania
• atrakcyjny harmonogram płatności – teraz wpłać tylko 20%, resztę pod
koniec budowy.

Odwiedź Park Skandynawia w trakcie Dnia Otwartego:
•poczuj klimat skandynawskiego pejzażu – zielone skarpy i wzniesienia współgrają z czystą i prostą formą architekturą osiedla,
•zdobądź wiedzę na temat ekologicznych rozwiązań – eksperci opowiedzą Ci na czym polega certyfikacja BREEAM,
•odkryj inny styl miejskiego życia – zwolnisz tempo i oddasz się rodzinnemu odpoczynkowi.
W Parku Skandynawia masz optymalny wybór mieszkań – zróżnicowany, dostosowany do potrzeb metraż, lokale z ogródkiem, tarasem lub balkonem.

Park Skandynawia to nowa, wielorodzinna inwestycja mieszkaniowa na Pradze-Południe i jednocześnie czwarty projekt spółki w Warszawie. Inwestycja będzie składała się z kilku etapów. Planowany termin oddania pierwszych mieszkań do użytku to 4 kwartał 2019 r. W pierwszym etapie powstaną dwa budynki liczące 167 mieszkań o powierzchni od 30 mkw. do 90 mkw. Na 2-poziomowym parkingu podziemnym znajdzie się 157 miejsc parkingowych. Parking, wyposażony w odpowiednią wentylację i czujniki będzie przystosowany również do samochodów z instalacją LPG. W częściach wspólnych znajdzie się atrakcyjne patio i teren rekreacyjny, wyposażone w ogrody-labirynty, drewniany plac zabaw, karmniki, starannie zaprojektowana rodzima zieleń, pole piaskowe dla dzieci

Park Skandynawia stanowi przykład klasycznego, skandynawskiego budownictwa miejskiego w dobrym standardzie – białe ościeżnice, duże okna i nordyckie wzory kwiatowe w częściach wspólnych. Przestrzeń na osiedlu zostanie zorganizowana zgodnie z porządkiem skandynawskim – funkcjonalnie, prosto i intuicyjnie.

dostępne mieszkania

strona wydarzenia