niedziela, 31 maja, 2020
Dni otwarte - archiwum

Wrocław: Dzień Otwarty Miasto Marina

Dzień Otwarty Miasto Marina już w najbliższą sobotę 16 czerwca.  Przyjdź do salonu sprzedaży przy ul. Na Grobli we Wrocławiu w godzinach 10.00-15.00 i zobacz jak może wyglądać Twoje wymarzone mieszkanie. Dostępne Metraże już od 22 m2

Jeśli cenisz ciszę i spokój, a jednocześnie chcesz korzystać z uroków i atrakcji wielkiego miasta i zawsze być w centrum wydarzeń to mamy dla Ciebie idealną propozycję – osiedla Miasto Marina nad Odrą! Blisko stąd do tętniącego życiem wrocławskiego Starego Miasta z jego licznymi, galeriami, kawiarenkami, pubami i restauracjami.
W najbliższej okolicy znajduje się wszystko, czego potrzeba do wygodnego życia. Mieści się tu wiele lokalnych punktów handlowych i usługowych, w niewielkiej odległości jest Galeria Dominikańska z licznymi sklepami, butikami i kawiarniami. Bliskość centrum gwarantuje łatwy dostęp do placówek kulturalnych i rozrywkowych, takich jak między innymi Multikino przy placu Grunwaldzkim, Hala Stulecia, Panorama Racławicka czy wrocławskie zoo, tak chętnie odwiedzane przez mieszkańców Wrocławia i turystów.

Atrakcyjność lokalizacji gwarantuje również bliskość szkół wyższych, takich jak Politechnika Wrocławska, Akademia Sztuk Pięknych, Uniwersytet Przyrodniczy czy Instytut Informatyki Uniwersytetu Wrocławskiego. Ze względu na to w okolicy nie brakuje klubów studenckich i dyskotek, gdzie można miło spędzić wieczór na dobrej zabawie z przyjaciółmi. Propozycją dla amatorów aktywnego wypoczynku mogą być korty i basen „Ancora”, hala i stadion „Oławka”, przystanie wioślarskie nad Odrą, czy ośrodek jeździecki „Ranczo na Grobli”.

strona inwestycji