wtorek, 16 kwietnia, 2024
Dni otwarte - archiwum

Październikowy Dzień Otwarty w warszawskich inwestycjach Ronson Development

W sobotę 5 października w Warszawie odbędzie się Dzień Otwarty w inwestycjach Ronson Development. Odwiedź strefy klienta: City Link, Tulip Wilanów otwarte od godziny 10.00 do 15.00 i skorzystaj z wyjątkowych okazji i promocji na wybrane mieszkania.

4 etap inwestycji City Link już gotowy. Podczas Dnia Otwartego będzie możliwe wejście na budowę. Zainteresowani mogą zobaczyć 3, 4 pokojowe apartamenty w biznesowym centrum Warszawy. Lokalizacja tuż przy budowanej stacji metra Wolska, bliskość wielu parków, szkół, restauracji oraz kin i teatrów.

Nowoczesna architektura osiedla City Link i przemyślane rozwiązania sprawiają, że od pierwszych chwil poczujesz się tu jak w domu. Wszystkie mieszkania na sprzedaż są jasne i słoneczne, a ich wysoki standard wykończenia i plac miejski to część tego, co czyni to miejsce wyjątkowym. Przyjdź do salonu sprzedaży przy ul. Wolskiej 45A i sam przekonaj się jak może wyglądać Twoje nowe mieszkanie w centrum Warszawy.

Duży, zielony dziedziniec osiedla pozwoli Ci na chwilę zapomnieć o zgiełku miasta. To świetne miejsce, by odpocząć, poczytać książkę lub wyjść z dziećmi na plac zabaw. Specjalnie podświetlone rośliny tworzą wieczorem niepowtarzalny klimat.

strona inwestycji

 

Tulip Wilanów zaprasza na Dni Otwarte podczas których można zobaczyć makietę najnowszej inwestycji dewelopera. Nie zabraknie bezpłatnych porad doradcy kredytowego. Dla wszystkich, którzy zakupią apartament akt notarialny gratis.

Tulip Wilanów ma metraże od 45m2 z prywatnym ogrodem i antresolą. Osiedle nadwiślańskich Zawad podiada najlepszą lokalizację tuż przy placu Vogla. Antresole, które znajdują się w 54 największych mieszkaniach stworzyły wyjątkową, aż 5 metrów wysokości w salonach. tych mieszkań. Na samym parterze mieszkańcy posiadają własne ogródki, ale w samym projekcie osiedla przewidziano także prywatny ogród osiedlowy dla wszystkich mieszkańców.

Tulip Wilanów położona jest w najbardziej naturalnej części dzielnicy, która przyciąga miłośników spacerów i jazdy na rowerze.

 

strona inwestycji