sobota, 22 czerwca, 2024
Uncategorized

Warszawa: Villa Neptun II zaprasza na Dzień Otwarty

City Villa sp. z o.o. zaprasza 13 stycznia w godz. od 10.00 – 16.00  do biura sprzedaży na ul. Klukowską 52.

Szukasz nowoczesnej oraz znakomicie zaprojektowanej, pod względem funkcjonalności i wzornictwa nieruchomości musisz odwiedzić Villę Neptun II. Na odwiedzających czeka promocja: Mieszkania 3-pokojowe od 6400zł/m2

Villa Neptun II to propozycja, która sprosta nawet najbardziej wymagającym gustom. Zlokalizowana przy ul. Ponarskiej w dobrze skomunikowanej i intensywnie rozwijającej się części Targówka, gwarantuje wygodę na co dzień.

Villa Neptun II to kameralna zabudowa, która znakomicie wpisuje się w charakter okolicy. W budynku znajdują się lokale o powierzchni od 47 m2 do 86 m2, w układzie 2-, 3- oraz 4-pokojowym. To najpopularniejsze i dające odpowiednią swobodę metraże, idealne zarówno dla singli, par jak i rodzin. Przy projektowaniu każdego z nich, szczególny nacisk położono na funkcjonalność zastosowanych rozwiązań oraz maksymalne wykorzystanie przestrzeni. Do lokali parterowych przynależą zielone ogródki, zaś te, położone na wyższych kondygnacjach, dysponują balkonami. Na kondygnacji podziemnej mieści się hala garażowa oraz komórki lokatorskie.

Villa Neptun II to także wysoki standard wykonania i wykończenia budynku. To tutaj możesz zamieszkać na lata, ciesząc się komfortem o jakim od zawsze marzyłeś.

strona inwestycji