sobota, 22 czerwca, 2024
Uncategorized

Kraków: Nowe inwestycje na Targach Mieszkań i Domów

Od kilku lat rynek mieszkaniowy ma się świetnie i bije kolejne rekordy sprzedaży. Klienci z nadzieją spoglądają w 2018 r. i czekają na spadek cen. Co wydarzy się w nadchodzących miesiącach? Po najświeższe informacje z rynku nieruchomości warto wybrać się na Targi Mieszkań i Domów, które odbędą się 17 i 18 marca w EXPO Kraków.

Eldorado mieszkaniowe trwa – podaż i popyt mają się świetnie, mieszkania schodzą jak świeże bułeczki i kupowanie lokum jeszcze przed etapem „dziury w ziemi” nikogo nie dziwi. Dla klientów najważniejsze jest to, żeby dowiedzieć się o nowej, atrakcyjnej inwestycji przed wszystkimi. Takiej okazji dostarczają targi mieszkaniowe, gdzie można sprawdzić jednocześnie kilka ofert deweloperów, poznać premierowe inwestycje i w jeden weekend zdobyć wszystkie informacje potrzebne do podjęcia decyzji o zakupie. Najbliższe Targi Mieszkań i Domów odbędą się 17 i 18 marca w EXPO Kraków.

W wyścigu po najlepsze mieszkania ważne jest, żeby dowiedzieć się o inwestycji przed wszystkimi. Taką szansę dają Targi Mieszkań i Domów, ponieważ wielu deweloperów przedstawi na nich swoje premiery. Aż cztery nowości zaprezentuje Nova Partners: szeregowe domy Majowa Park w centrum Niepołomic, Bogucianka 159 w Tyńcu oraz Zieloną Rząską i Libertów Hill. Valido Group ofertuje Apartamenty Zamoyskiego 44 w spokojnej dzielnicy mieszkalnej Stare Podgórze. Interesujące oferty dla osób szukających wytchnienia od zgiełku miasta mają Roxton z podkrakowską inwestycją Domy Odkrywców oraz Free Form Kamykowski, który buduje w Wieliczce Osiedle Dobranowice.

Lista wystawców gwarantuje kompleksowy przegląd krakowskiego rynku. Na targach będą obecni m.in. Wawel Service, Inter-Bud, Super Krak, Buma, Instal Kraków, Eko-Park, Atal, Danwood. Oprócz przeglądu oferty deweloperskiej na zwiedzających będzie czekać strefa seminariów i porad. Do dyspozycji będą eksperci z zakresu finansów, najmu i zakupu.

Na Targach Mieszkań i Domów od lat obecni są czołowi krakowscy deweloperzy, stale poszerzamy naszą ofertę Home & Design, czyli nowoczesne rozwiązania dla domu. Nowością na targach będzie strefa polskiego designu, gdzie swoje produkty zaprezentują: Archerlampsi Grafiteria. Jeżeli ich oferta spotka się z zainteresowaniem kupujących, strefa ta będzie sukcesywnie powiększana podczas kolejnych edycji – mówi Grzegorz Zieliński, Dyrektor Działu Targów Nowy Adres SA. Oprócz deweloperów na targach obecni będą przedstawiciele banków, instytucji finansowych, pośredników nieruchomości i doradców kredytowych.

Organizatorzy zadbali o dodatkowe atrakcje. Podczas Targów będzie można wziąć udział w konkursie i wygrać unikatowe nagrody: oryginalne polskie plakaty reklamowe z XX wieku, ręcznie robione świece i lampy, las w słoju oraz wiele innych. W czasie gdy rodzice będą zajęci poszukiwaniem nowego mieszkania, najmłodsi ciekawie spędzą czas na placu zabaw z malowaniem twarzy, kącikiem plastycznym i zabawami sportowo-edukacyjnymi.

Rodziny mogą liczyć na udogodnienia, m.in. bilet rodzinny w cenie 20 zł (dla dwóch osób dorosłych, dzieci do 18 r. ż. pod opieką dorosłych mają wstęp bezpłatny). Bilety w kasach będą kosztowały 15 zł, e-bilety w cenie 7 zł są już dostępne na stronie www.mieszkaniowi.pl. Parking dla klientów i wystawców będzie bezpłatny.

Targi Mieszkań i Domów

17-18 marca 2018 r.

sobota i niedziela, godz. 10:00–17:00

EXPO Kraków, ul. Galicyjska 9, Kraków