sobota, 22 czerwca, 2024
Uncategorized

Poznań: 13 stycznia dzień otwarty inwestycji Stara Cegielnia

Podczas Dnia Otwartego inwestycji Stara Cegielnia odwiedzający będą mieli możliwość w godzinach od 10.00 do 17.00 po raz pierwszy obejrzeć, wybrane mieszkania, skorzystać z porad doradców w zakresie inwestycji, wykończenia lokali, uzyskania kredytu.

Stara Cegielnia to osiedle mieszkaniowe położone w zielonej części Poznania. Inwestycja realizowana będzie w czterech etapach.

Projekt inwestycji powstał w pracowni cenionych architektów Ewy i Stanisława Sipińskich. Nowoczesne rozwiązania zostały zamknięte w formie i bryle, które na myśl przywołują stylistykę epoki industrialnej. Budynki, co warto podkreślić, będą stanowiły interesujący kontrast dla otaczających inwestycję wyjątkowych terenów zielonych.

Stara Cegielnia to zespół mieszkaniowy składający się z czterokondygnacyjnych budynków, wyposażonych w windy. Klienci mogą wybierać z szerokiej gamy mieszkań – od dwu po pięciopokojowe . Lokale położone na poziomie parteru posiadają wydzielone ogródki (nawet 311 m²!), a na wyższych kondygnacjach, loggie bądź balkony. Uwagę zwracają także funkcjonalne rozkłady mieszkań – do wyboru oddzielne kuchnie bądź aneksy, przestronne, widne pokoje, duże łazienki. Na etapie projektowania zadbaliśmy także o odpowiednie doświetlenie mieszkań. Klienci z całą pewnością docenią duże okna oraz dobrą ekspozycję. W garażu podziemnym znajdują miejsca postojowe (standard, XL, XXL), rodzinne miejsca postojowe, pomieszczenia na jednoślady oraz ogólnodostępne pomieszczenie na rowery i wózkarnia.

strona inwestycji