wtorek, 25 lutego, 2020
Dni otwarte - archiwum

Dni Otwarte 11 sierpnia z Ronson Development w Poznaniu

Ronson Development zaprasza 11 sierpnia na Dni Otwarte i ostatnią w wakacyjnym okresie promocję Sunny Offer.

W godz. 10:00 – 15:00 na odwiedzających czekają salony sprzedaży inwestycji: Grunwald 2, Młody Grunwald, Chilli City.

Sunny Offer to liczne promocje:

  • Gotowe mieszkania z tarasami i ogródkami
  • Akt notarialny gratis
  • Gotowe 3 pokoje od 299 tys. zł.
  • Nowość! Grunwald 2 – 2 pokoje od 35m2

Inwestycja Grunwald 2 jest nowością w ofercie Ronson Development. Osiedle powstało z myślą o ludziach aktywnych w sercu dynamicznego Marcelina. Mieszkańcy będą mogli szybko przemieszczać się do centrum, biznesowej części miasta, lotniska, a także do zielonego salony Grunwaldu – Lasku Marcelińskiego.

dostępne mieszkania

 

Osiedle Młody Grunwald jest zlokalizowany zarówno blisko centru, jak blisko natury. Nowoczesny kompleks mieszkaniowy łączący nowoczesną architekturę, wysoki standard wykonania i przystępne ceny. Atutem osiedla jest przemyślana i funkcjonalnie zaprojektowana przestrzeń wspólna. Każdy lokal posiada własny balkon lub ogródek z tarasem. Dodatkowym walorem osiedla jest zlokalizowanie na jego terenie przedszkola oraz szkoły językowej.

Bliskość Lasku Marcelińskiego pozwoli mieszkańcom odpocząć od trudów dnia codziennego. Nie brakuje w nim przepięknych tras spacerowych i ścieżek rowerowych, które są świetną odpowiedzią na potrzeby miłośników joggingu, nordic walkingu, rodzinnych wędrówek i wycieczek jednośladami.

dostępne mieszkania

Osiedle Chilli City to kameralne osiedle zlokalizowane w malowniczych Tulcach w bezpośrednim sąsiedztwie Poznania i Swarzędza. Znaczącym atutem osiedla jest obencość zielonego, rolniczego krajobrazu.

Niska zabudowa szeregowa, ogródki przynależne do każdego lokalu, otwarty charakter osiedla sprzyjający integracji mieszkańców.

Kupując mieszkanie na osiedlu Chilli City inwestujesz nie tylko własną, cichą i spokojną przestrzeń, ale w niskie koszty utrzymania. Oferowany standard mieszkań zadowoli gusty i potrzeby każdego Klienta, a wysoka jakość wykończenia daje gwarancję trwałości na lata.

dostępne mieszkania