sobota, 11 lipca, 2020
Dni otwarte - archiwum

Warszawa: Dni otwarte w Nexity

W dniach 10-11 marca Nexity Polska serdecznie zaprasza na Dni Otwarte do swoich biur sprzedaży.

Przyjdź koniecznie aby:
– otrzymać atrakcyjny rabat z limitowanej oferty

– skorzystać z niepowtarzalnej okazji otrzymania garażu lub pakietu Nexity Smart do zdalnego zarządzania mieszkaniem

– uzyskać bezpłatną poradę architekta

– skonsultować się z doradcą finansowym

Podczas Dni Otwartych biura sprzedaży będą czynne:
Sobota 10-17
Niedziela 11-16

strona wydarzenia

Osiedle My Bemowo 3 w czasie Dni Otwartych przy zakupie mieszkania zyskaj do 36 000zł,  Garaż gratis.

Osiedle My Bemowo 3 to inwestycja zlokalizowana przy ul. Batalionów Chłopskich 79. Ten kolejny etap znanego już na Bemowie osiedla charakteryzował się będzie nowoczesnym wyglądem, dużymi tarasami , balkonami a także przydomowymi ogródkami. Na My Bemowo 3 przeznaczono aż ¼ terenu na tereny zielone. Zajdzie się na nich prywatne jeziorko oraz tereny rekreacyjne dla dorosłych i dzieci. Inwestycja zlokalizowana w bliskiej okolicy Parku Górczewska znajdzie swoich miłośników w singlach jak i w rodzinach z dziećmi. Osiedle wyposażone będzie bowiem w ławki multimedialne z wifi oraz stacje do ładowania telefonów. Dzięki własności gruntu, mieszkańcy nie będą ponosić dużych rocznych opłat.

dostępne mieszkania w inwestycji

Inwestycja mieszkaniowa Lifetown – zaprasza na Dni Otwarte, w czasie których przy zakupie mieszkania zyskaj do 40 000zł,  Garaż gratis.

Na osiedlu Lifetown budynek Orange (etap I) to kameralny czteropiętrowy budynek na warszawskim Ursynowie charakteryzujący się nowoczesną barwną kolorystyką.

Urokliwego klimatu nadaje wkomponowane w architekturę osiedla prywatne jeziorko. Wychodząc naprzeciw potrzeb nowoczesnych mieszkańców, Nexity wyposaży osiedle w wifi oraz multimedialne ławki, umożliwiające ładowanie urządzeń elektronicznych.

Na terenie inwestycji pojawi się także plac zabaw, dostosowany do potrzeb dzieci w różnym wieku. Dla celów zapewnienia najwyższego poziomu bezpieczeństwa osiedle będzie monitorowane, a lokale wyposażone będą w wideofony.

dostępne mieszkania w inwestycji

Inwestycja mieszkaniowa Next Ursus zaprasza na Dni Otwarte, w czasie których przy zakupie mieszkania zyskaj do 31 000zł,  Garaż gratis.

Nowoczesne osiedle Next Ursus to kompleks 14 budynków, z których każdy zaopatrzony jest w technologię sterowania Nexity Smart. Ten nowoczesny system pozwoli zarządzać własnym domem z dowolnego miejsca na ziemi.

Budynki wyposażone będą w ekologiczne rozwiązania, takie jak panele fotowoltaiczne czy multimedialne ławki ładujące. Na terenie osiedla powstanie nowoczesna strefa fitness oraz place zabaw.

W pobliżu znajdziecie Państwo wszystko co potrzebne nowoczesnej rodzinie – przedszkola, szkoły, punkty gastronomiczne, sklepy i przystanki autobusowe, a to wszystko zaledwie 15 minut od ścisłego centrum Warszawy.

Zapoznaj się z ofertą Next Ursus i kup swoje wymarzone M!

dostępne mieszkania w inwestycji