sobota, 22 czerwca, 2024
Dni otwarte - archiwum

Dzień Otwarty z PCG. Rabaty Nawet 18 000 ZŁ!

W piątek 23 listopada PCG we Wrocławiu otwiera drzwi do wszystkich wolnych mieszkań w swoich dwóch gotowych inwestycjach. Zatem to  doskonała okazja by wybrać swoje wymarzone mieszkanie i cieszyć się nim już na początku 2019 roku.

Na swoich mieszkańców czekają niemal dwie gotowe inwestycje. Już w najbliższy piątek 23 listopada, każdy kto odwiedzi jedno z biur sprzedaży PCG może wejść do każdego wolnego mieszkania z doradcą i osobiście zapoznać się z rozkładem, widokiem z okien, ceną i warunkami zakupu w promocyjnej ofercie.

PCG przygotował dwie atrakcyjne we Wrocławiu lokalizacje do wyboru.

Nova Sołtysowicka 29 to niezwykle atrakcyjna inwestycja blisko pl. Kromera i C.H. Korona. Dla osób myślących o zamieszkaniu już na początku 2019 roku czekają już gotowe mieszkania do wyboru – idealne dla rodzin lub na wynajem. Bliskość uczelni wyższych daje możliwość wykorzystania inwestycji z opcją pod wynajem. Podczas Dni Otwartych na zainteresowanych zakupem czeka rabat nawet do 10 000 zł na wybrane mieszkania. Ta propozycja cenowa czyni inwestycję atrakcyjną w porównaniu do konkurencyjnych ceny z innymi projektami w okolicy.

dostępne mieszkania

 

Primera przy ul. Gagarina 5 to inwestycja, która wyróżnia się architekturą. Zyska wielu sympatyków, a zdecyduje o tym w pełni zorganizowane osiedle mieszkaniowe z pełną infrastrukturą. Przy inwestycji mieszczą się restauracje, sklepy, siłownie, klub osiedlowy co pozwoli na oszczędność czasu, który można poświęcić swojej rodzinie. Inwestycja Primera na w swojej ofercie duże, rodzinne mieszkania 3- i 4- pokojowe. Na pewno nie zabraknie chętnych, gdy biuro sprzedaży przygotowało rabaty nawet do 18 000 zł do wybranych mieszkań

dostępne mieszkania

 

strona wydarzenia