poniedziałek, Lipiec 22, 2019
Dni otwarte - archiwum

16 lutego przyjdź na Dni Otwarte Riviera Park

W sobotę 16 lutego w godzinach od 10.00 do 16.00 Marvipol Development zaprasza do Riviera Park na dzień otwarty. Odwiedzając strefę klienta w Białołęce ul. Płochocińska/róg Krzyżówki można wejść do mieszkania i skorzystać z wyjątkowej promocji. Gotowe 3 pokoje z garażem już od 398 425 zł

 

Riviera Park to nowoczesne i kameralne osiedle stworzone dla osób, które cenią sobie spokój, łatwy dostęp do terenów zielonych. Nie brakuje w najbliższym otoczeniu inwestycji terenów rekreacyjnych z przyległym laskiem, sięgającym brzegów Kanału Królewskiego. Mieszkańcy na terenie osiedla będą mieli do dyspozycji największą w tej części miasta prywatną strefę rekreacji i wypoczynku: kort tenisowy, siłownię na świeżym powietrzu, place zabaw dla dzieci oraz altanę do organizacji spotkań z przyjaciółmi.

Inwestycja charakteryzuje się niewysoką zabudową, eleganckimi elewacjami. Mieszkania zaprojektowano tak, by spełniać wymagania i potrzeby najbardziej wymagających klientów, a atrakcyjne pakiety, pozwolą na wykończenie mieszkania pod klucz.

dostępne mieszkania