wtorek, 16 kwietnia, 2024
Uncategorized

Otwórz się na mieszkanie w Łodzi – podsumowanie pierwszej edycji Targów Mieszkań i Domów

Promocje, premiery, wyjątkowe oferty i rabaty od deweloperów – tak w wielkim skrócie można podsumować premierową edycję Targów Mieszkań i Domów w Łodzi, którego odbyły się w miniony weekend.

Organizatorem Targów jest Nowy Adres S.A. doświadczony dostawca kompleksowych i profesjonalnych narzędzi dla rynku nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych.

Od 2018 roku należący do grupy Międzynarodowych Targów Poznańskich (MTP), największego organizatora środkowo – wschodniej Europy ze 100- letnim doświadczeniem, od maja 2015 r. firma jest Członkiem Wspierającym Polskiego Związku Firm Deweloperskich (PZFD) oraz Światowego Stowarzyszenia Przemysłu Targowego (UFI). Poznań, Gdańsk, Warszawa, Wrocław i Kraków to miasta od dawna towarzyszące targom.

Podczas premierowej edycji Targów udział wzięli najważniejsi deweloperzy działający na rynku łódzkim: Echo Investment, Kamienica, MPM Development, New City Development, Oaza Mieszkaniowa, Orion, Solbud i inni. Na Targach po raz pierwszy wystawiło się wielu deweloperów, których pozytywnie zaskoczył, profil odwiedzających. Spotkania z klientami były okazją do obiecujących i rokujących rozmów, pozyskania kontaktów z potencjalnymi zainteresowanymi zakupem nieruchomości. Jedną z największych zalet Targów była możliwość skorzystania                z premierowych ofert i rabatów specjalnie przygotowanych dla zwiedzających.

Równocześnie z częścią ekspozycyjną Targów odbywały się prelekcje, które wywołały spore poruszenie wśród zwiedzających. Najlepsi eksperci z branży podzielili się ze słuchaczami ekspercką wiedzą m.in. z zakresu planowania przestrzeni kuchennej, podstawowych zasad ergonomii pomieszczeń oraz jak bezpiecznie kupić mieszkanie od dewelopera.

Również strefa dla najmłodszych zaaranżowana przez firmę animacyjną Oligo, która przygotowała ciekawe propozycje spędzenia czasu na placu zabaw z malowaniem twarzy, kącikiem plastycznym, cieszyła się dużym zainteresowaniem.

Wstęp na targi i udział we wszystkich atrakcjach były bezpłatne.

Kolejna edycja targów odbędzie się już na wiosnę 16 – 17 marca 2019r.

 

Targi Mieszkań i Domów

16 – 17 marca 2019r.

sobota i niedziela, godz. 10:00–17:00

strona targów