środa, 25 maja, 2022
Uncategorized

Dzień otwarty w PCG

22 września we Wrocławiu odbędą się Dni Otwarte w strefie klienta przy ul. Życzliwa 21 w godzinach od 10.00 do 14.00

Będzie można poznać pełną ofertę mieszkań PCG. Blisko 300 mieszań w ofercie, kawalerki, mieszkanie dla singla, mieszkanie dla rodziny, z ogrodem i tarasem. W sobotę będzie miała miejsce premiera dwóch inwestycji.

Klienci PCG mogą także skorzystać z bezpłatnej pomocy i opieki doradcy finansowego. Doświadczony konsultant dobiera ofertę odpowiednią dla każdego klienta, z najlepszym finansowaniem.

Najnowsza inwestycja – Futuria, to propozycja mieszkań w osiedlu o bardzo dobrej lokalizacji. Jedną z najważniejszych zalet Maślic jest mnogość terenów zielonych – blisko inwestycji znajduje się Park Rędziński, Las Pilczycki i Las Rędziński. Co istotne – wyłącznie dla mieszkańców Futurii dostępny będzie prywatny park kieszonkowych, z placem zabaw i strefą wypoczynku. W sumie w trzech budynkach na zamkniętym osiedlu znajdzie się 156 mieszkań, o metrażach od 34 do 81 mkw.

Druga premierowa inwestycja położona jest na Nowych Żernikach – Wuwart. Apartamenty, jakich w tej części Wrocławia jeszcze nie było – kameralne osiedle, zaledwie 6 mieszkań w każdym z trzech budynków. Nowoczesna architektura, duże przeszklenia, ogrody. Co ważne – na obecnym etapie zainteresowani klienci sami mogą zaplanować przestrzeń swojego apartamentu. Duży salon z otwartą kuchnią, trzy rodzinne pokoje i niewielki salon, a może odrębny salon z zamkniętą kuchnią i jadalnią? Nasi architekci przeprowadzą indywidualne konsultacje z każdym klientem, tak, aby przestrzeń uszyta była na miarę potrzeb.

PCG posiada obecnie inwestycje mieszkaniowe w czterech dzielnicach Wrocławia – na Maślicach, Nowych Żernikach, Sołtysowicach, Muchoborze Wielkim. Każda inwestycja, realizowana na najwyższym poziomie, z dbałością o detale, czymś się wyróżnia. Od mieszkań dla singla czy pary, po mieszkania rodzinne i apartamenty. Wszystko w zależności od potrzeb i oczekiwań.

PCG działa na wrocławskim rynku mieszkaniowym od 11 lat. Do tej pory firma zakończyła trzy inwestycje – wieloetapowe osiedle Słoneczny Ołtaszyn, mieszkania i lokale usługowe w Kukuczki 7, oraz Ritmo Park. Do tego jeszcze działalność komercyjna – na wrocławskich Krzykach przy ul. Życzliwej w 2016 roku powstało centrum biznesowe – Krzycka Business Park, z lokalami biurowymi i usługowymi. Swoją główną siedzibę ma tu także PCG.

2017 rok był dla dewelopera bardzo ważny poda kątem biznesowym – przyłączył bowiem do swojej grupy Modernbud. To największa w Legnicy firma deweloperska, działająca w branży od 30 lat. Wtedy też do grupy dołączyło Q2 Studio – biuro projektowe, realizujące działania na obszarze całej Polski. Nie sposób nie wspomnieć, że od 2014 roku PCG współpracuje z pracownią architektoniczną Partner Design, opracowującą projekty indywidualne w ramach pakietu Individual, tworzone dla każdego klienta wg jego potrzeb i oczekiwań. Dzięki tej współpracy deweloper jako pierwszy we Wrocławiu zaproponował kompleksową obsługę klienta, który – wzorem z Zachodu – może otrzymać mieszkanie przygotowane „pod klucz”. Co ważne, przykładowe realizacje oraz materiały wykończeniowe można obejrzeć w pierwszym we Wrocławiu showroomie materiałów wykończeniowych, gdzie znajduje się blisko 6 000 próbek.

strona wydarzenia