poniedziałek, 27 maja, 2024
Uncategorized

Lublin: Nowy Świat V zaprasza na Dni Otwarte

Wyjątkowa inwestycja zlokalizowana blisko centrum Lublina zaprasza na Dni Otwarte 23-24 września w godzinach od 10.00 do 16.00

Należy skupić się zarówno na walorach lokalizacyjnych jak i architektonicznych. Inwestycja została zaprojektowana dla osób ceniących swobodę, bezpieczeństwo i zdrowie. Dla bezpieczeństwa mienia i komfortu mieszkańców budynki wraz z terenem zostaną ogrodzone, zostanie zainstalowana brama wjazdowa sterowana na pilota, domofon.
Do każdego mieszkania jest przynależna indywidualna piwnica. Można również dokupić standardowe garaże usytuowane pod bryłą budynku, lub przypisane miejsce parkingowe. W mieszkaniach ciepło zimą i ciepła woda w kranach na co dzień będzie dostępna dzięki podłączeniu budynków do sieci L.P.E.C.

Mieszkania posiadają bardzo funkcjonalny układ , są ustawne i widne , posiadają przestronne balkony, a niektóre również duże tarasy. Natomiast dostęp do mieszkań będzie chroniony przez atestowane antywłamaniowe drzwi. Miłą atmosferę w mieszkaniu zapewnią okna wykonane z ciepłych i pewnych profili i okuć. Całą prawidłową wentylację zapewni podciśnieniowy system firmy AERECO. Budynek zostanie wykonany z atestowanych materiałów, o jak najlepszych parametrach. Przed deszczem i śniegiem przez długie lata będzie chronić pokrycie dachowe firmy ICOPAL.

Strona inwestycji