piątek, 3 lutego, 2023
Uncategorized

Wnętrza z obrazem w roli głównej

Obecnie najmodniejsze wnętrza to wnętrza z obrazem w roli głównej w salonie, w sypialni, czy w gabinecie. Przy aranżacji mieszkania już nie dominują takie szczegóły, jak ozdobne poduszki, kolor ścian, czy drobne bibeloty. Najważniejszym akcentem są właśnie obrazy na ścianach, które kształtują nasze samopoczucie.

Coraz częściej dominują duże formaty w salonach, zamiast kolejnego regału. Dają one bez wątpienia poczucie poczucie harmonii, o które tak często zabiegamy. Obrazy na ścianach wpisują się zarówno w nowoczesne aranżacje mieszkań, jak i te klasyczne. Obrazy pełne są kolorów o zdecydowanych odcieniach przez co ożywiają mieszkania. Nie brakuje również zwolenników małych formatów, oprawionych w ramę. W tym przypadku większość jednak wybiera bezpieczną klasykę.

Dla wielu osób nowy styl z obrazem w roli głównej może być zachętą do zmian w domu. Wnętrza zyskują przestrzeń wypełnioną sztuką. Za dobór obrazu do mieszkania odpowiada doświadczona malarka Katarzyna Śliwka – ksliwka.pl, która maluje obrazy olejne, akrylowe, tworzy akwarele na zamówienie. Z jej pomocą odnajdziesz niepowtarzalny klimat swojego obrazu. Podpowie, jaki rozmiar, kolorystyka, czy konkretny temat wniosą nowe oblicze do Twojego wnętrza. – „Wystrój wnętrza kształtuje wystrój naszej duszy! Przytulne wnętrza sprzyjają ukojeniu i harmonii. Czyni to również słuchana przez nas muzyka, czytane przez nas książki i inne treści w sieci, a także ludzie, którymi się otaczamy.” – podkreśla Katarzyna Śliwka – ksliwka.pl

Malarka tworzy obrazy do przestrzeni komercyjnych.  Jej projekty malarskie zdobią biura, hotele, restauracje, czy sale konferencyjne.

Prace Malarstwa Katarzyny Śliwki można zobaczyć i nabyć bezpośrednio podczas tegorocznej edycji 3-6.10 Warsaw Home Warsaw Home

strona

strona na FB