niedziela, 14 sierpnia, 2022
Uncategorized

Wrocław: Drzwi Otwarte – Partynice House oraz Złota Podkowa!

W najbliższą niedzielę 17 września od godziny 12.00 do 17.00 odbywać się będą drzwi otwarte inwestycji Partynice House i Złotej Podkowy! Na ul. Kawalerzystów 31 – szukajcie namiotu oraz flag Rafin. Dla pierwszych dziesięciu osób czekać będzie zaproszenie na jazdę konną!

Dla zainteresowanych osiedlem Partynice House została przygotowana premiera. Tego dnia wraz z kierownikiem budowy oraz naszym doradcą będzie można wejść na osiedle i obejrzeć mieszkania.

Nie czekaj, umów się ze specjalistą, dokonaj rezerwacji odpowiadającej Ci godziny już teraz:

Andrzej Koźlarski – 609 161 209

Michał Zarzycki – 531 445 258

Iwona Filip – 601 488 849

Tymczasem dla Klientów Złotej Podkowy została przygotowana promocja mieszkań gotowych do odbioru, które można obejrzeć. Już teraz do mieszkań każdy może otrzymać nawet 30 mkw antresoli w prezencie. Cena za metr kwadratowy spadła do 5600 zł (i to na Krzykach!), a do tego miejsce postojowe w garażu podziemnym gratis. A gdyby cena była nadal za wysoka, to zawsze można negocjować cenę.

Obecni będziemy także na Wrocławskim Torze Wyścigów Konnych, znajdującym się naprzeciwko inwestycji, gdzie już od godziny 12.00 odbywać się będą wyścigi konne wraz z imprezą towarzyszącą – finałem bicia rekordu Guinessa w zbiórce karmy dla zwierząt. Spędźcie niedzielne popołudnie aktywnie wraz z rodziną, policzcie karmę razem z nami, a następnie odwiedźcie inwestycje wrocławskiego dewelopera!

strona inwestycji