poniedziałek, 27 maja, 2024
Dni otwarte - archiwum

Już jutro Dom Development zaprasza na Dni Otwarte na Mokotowie

W sobotę 16 marca w godzinach od 10.00 do 16.00 w strefie klienta Apartamentów Dolny Mokotów i Osiedla Cybernetyki 17 odbędą się Dni Otwarte, gdzie na wszystkich myślących o zakupie własnego M czekają wyjątkowe promocje.

Apartamenty Dolny Mokotów to wyjątkowa inwestycja na mapie Warszawy. Zlokalizowana jest inwestycja na Mokotowie w otoczeniu 3 parków, przy Trakcie Królewskim. Wszyscy stawiający na aktywny tryb życia podczas Dni Otwartych mogą przekonać się, że jest to doskonały wybór. Dodatkowym atutem jest lokalizacja w bliskim sąsiedztwie biznesowego centrum miasta. Już teraz kupując jeden z apartamentów możesz wprowadzić się do swojego wymarzonego mieszkania jeszcze w tym roku.

Dostępne apartamenty

 

Osiedle Cybernetyki 17 podczas Dni Otwartych przygotowało wyjątkową promocję gotowe mieszkania na Mokotowie w cenie od 8 290/m2. Inwestycja powstała obok największego centrum biznesowego Warszawy. Nie wyklucza to jednak bliskiego sąsiedztwa z parkami, terenami rekreacyjnymi. Inwestycja wyróżnia się nowoczesnymi założeniami urbanistycznymi, funkcjonalną przestrzenią i przemyślanymi zielonymi dziedzińcami, gdzie mieszkańcy mogą odnajdą spokój po dniu pracy.

dostępne mieszkania