sobota, 22 stycznia, 2022
Dni otwarte - archiwum

Przedsprzedaż mieszkań na Białołęce. Dzień Otwarty 17 marca

Riviera Park do strefy klienta 17 marca w godzinach od 10.00 do 16.00 na Dzień Otwarty.

Riviera Park to nowoczesne i kameralne osiedle stworzone dla osób, które cenią sobie spokój, łatwy dostęp do terenów zielonych oraz zapierający dech w piersi widok na wodę. Inwestycja charakteryzuje się niewysoką zabudową, eleganckimi elewacjami oraz prywatną strefą rekreacyjną.

Mieszkania zaprojektowano tak, by spełniać wymagania i potrzeby najbardziej wymagających klientów. Dlatego w Riviera Park znajdą Państwo najpopularniejsze rozkłady, powierzchnie mieszkań, a atrakcyjne pakiety, pozwolą na wykończenie mieszkania pod klucz.

Zaplanowany został teren rekreacyjny sąsiadujący z osiedlem i przyległym laskiem, sięgającym brzegów Kanału Królewskiego: kort tenisowy, siłownię na świeżym powietrzu, place zabaw dla dzieci oraz altanę do organizacji spotkań z przyjaciółmi. Mieszkańcy będą mieli do dyspozycji największą w tej części miasta prywatną strefę rekreacji i wypoczynku – lasek z ławeczkami do odpoczynku i relaksu, pomosty nad wodą, a przede wszystkim bezpośrednie sąsiedztwo wody – Kanału Królewskiego.

dostępne mieszkania