niedziela, 14 sierpnia, 2022
Dni otwarte - archiwum

16 luty Dzień Otwarty inwestycji MARINA II w Józefosławiu

Dzień Otwarty inwestycji MARINA II odbędzie się w sobotę 16 lutego w Józefosławiu przy ul. Wilanowskiej 8. W strefie klienta MAK DOM w godzinach 9.00 – 17.00 będzie możliwość poznania oferty mieszkaniowej nowego etapu MARINA II. Zostanie przygotowana specjalna oferta na wybrane lokale. Z myślą o zakupie mieszkania odbędzie się również spotkanie z doradcą finansowym.

dostępne mieszkania

Osiedle MARINA to osiedle wśród zieleni. Powstaje w zielonej okolicy Lasu Kabackiego. Tak atrakcyjna lokalizacja przy południowej granicy Warszawy zyskuje duże zainteresowanie. Dwupiętrowa, kameralna zabudowa zaprojektowana w harmonii z otaczającą przyrodą wyróżnia się ciekawymi formami balkonów, tarasów i ogródków oraz dużymi oknami, które pięknie doświetlają wnętrza mieszkań. Wokół osiedla MARINA został atrakcyjne zaaranżowany teren rekreacyjny z jeziorkiem oraz park o powierzchni około 5000 m2 Wszystko to zachęca mieszkańców do aktywnego wypoczynku na rozległym terenie osiedla.

Osiedle Marina jest także takim miejscem bezpiecznym i komfortowym. Józefosław to dobrze zorganizowana i modna miejscowość podwarszawska z rozwiniętą infrastrukturą, która zyskuje coraz więcej mieszkańców pracujących na co dzień w stolicy.