piątek, 3 lutego, 2023
Dni otwarte - archiwum

Józefosław: Przyjdź na Dzień Otwarty osiedla MARINA II

6 kwietnia podczas Dnia Otwartego osiedla MARINA II w godzinach 9.00 – 17.00 będzie możliwość poznania oferty mieszkaniowej nowego etapu. Mak Dom Grupa Deweloperska w biurze sprzedaży specjalną ofertę na wybrane lokale. W sobotę nie zabraknie również doradcy finansowego.

dostępne mieszkania

Osiedle MARINA powstaje w zielonej okolicy Lasu Kabackiego. Zielone osiedle przy południowej granicy Warszawy zyskuje duże zainteresowanie wszystkich tych, którzy myślą o spokojnej okolicy. Najważniejsze atuty inwestycji to kameralna zabudowa zaprojektowana w harmonii z otaczającą przyrodą. Wyróżnia ją ciekawe formy balkonów, tarasy i ogródki oraz duże okna, które pięknie doświetlają wnętrza mieszkań. Wokół osiedla MARINA został atrakcyjne zaaranżowany teren rekreacyjny z jeziorkiem oraz park o powierzchni około 5000 m2 Wszystko to zachęca mieszkańców do aktywnego wypoczynku na rozległym terenie osiedla.

Osiedle Marina jest miejscem bezpiecznym i komfortowym. Józefosław to dobrze zorganizowana i modna miejscowość podwarszawska z rozwiniętą infrastrukturą, która zyskuje coraz więcej mieszkańców pracujących na co dzień w stolicy.