poniedziałek, Lipiec 22, 2019
Dni otwarte - archiwum

Mak Dom Grupa Deweloperska zaprasza 6 kwietnia na Dni Otwarte do Otwocka

W sobotę 6 kwietnia odbędzie się Dzień Otwarty inwestycji Park Hallera V i VI w Otwocku. W godzinach od 9.00 do 17.00 w strefie klienta odwiedzający mogą zapoznać się z ofertą dewelopera. Na zainteresowanych czekają mieszkania dwu i trzypokojowe z widokiem na las sosnowy. Zakończenie budowy Parku Hallera V jest już w maju tego roku i pierwsi mieszkańcy mogą już na wiosnę zamieszkać w swoim wymarzonym mieszkaniu.

Podczas Dnia Otwartego można wybrać najlepsze mieszkanie w ofercie przedsprzedażowej kolejnego etapu inwestycji Park Hallera VI.

dostępne mieszkania Park Hallera V

dostępne mieszkania Park Hallera VI

Park Hallera V i VI jest kontynuacją cieszącego się dużym powodzeniem osiedla Park Hallera w Otwocku. Zielone osiedle z dwóch stron przylega do lasu, co daje mieszkańcom najwyższą jakość życia. Poczucie relaksu i harmonii towarzyszy mieszkańcom każdego dnia. Duże okna i przestronne balkony lub tarasy zapewniają widok z okien na zielone korony drzew. Na ogrodzonym, bezpiecznym osiedlu nie zabraknie placu zabaw dla najmłodszych, który będzie wyposażony w nowoczesne urządzenia do zabawy.