wtorek, 16 kwietnia, 2024
Dni otwarte - archiwum

5 grudnia Wieczór Otwarty City Link w Warszawie

W czwartek do 22.00 odbędzie się Wieczór Otwarty w  inwestycji City Link. To doskonała okazja by zobaczyć nocny widok na centrum Warszaw. Nie zabraknie wyjątkowej promocji dla wszystkich, którzy zdecydują się na zakup 4 pokojowego apartamentu – garaż rodzinny gratis.

5 grudnia zainteresowani będą mogli wziąć udział w warsztatach z Architektem Pracowni Architektury Wnętrz Deer Design. Dla gości przybyłych do strefy klienta w godz. 9:00 – 22:00 do lokalu F359, klatka F na 8 piętrze będą czekali doradcy dewelopera. Wieczór umilą zimne przekąski oraz smaczne wino.

City Link wyróżnia nowoczesna architektura osiedla i przemyślane rozwiązania sprawiają, że od pierwszych chwil poczujesz się tu jak w domu. Wszystkie apartamenty są jasne i słoneczne, a wysoki standard wykończenia przekona do siebie tych najbardziej wymagających.

Znaczącym atutem inwestycji City Link jest bliskość stacji metra Płocka i bliskość centrum biznesowego stolicy. Okolica osiedla oferuje mieszkańcom szeroki wybór parków, szkół, restauracji oraz kin i teatrów, dzięki czemu City Link jest doskonałym miejscem do zamieszkania zarówno dla singli jak i rodzin z dziećmi

 

Strona inwestycji