środa, 12 sierpnia, 2020
Dni otwarte - archiwum

Dzień Otwarty na Osiedlu Neptun w Ząbkach

28 lipca od 9.00 do 15.00 Polnord zaprasza na Dzień Otwarty Osiedla Neptun. Podczas wydarzenia trwa Akcja Negocjuj na Okrągło! Na kupujących czeka szeroki portfel nowych mieszkań: 2 pokoje od 38 mkw., 3 pokoje od 54 mkw. Zostały przygotowane wyjątkowe promocje na małe metraże. Polnord oferuje najwyższy standard w okolicy! Wszyscy, którzy będą uczestniczyć Dniu Otwartym Osiedla Neptun zobaczą swoje mieszkanie w Virtual Reality, a także obejrzą gotowy etap osiedla.

Osiedle Neptun w Ząbkach to rodzinne osiedle, położone pomiędzy ulicami Powstańców i Andersena. Planowany odbiór kluczy jest na przełomie maja i czerwca 2019r. Gotowe budynki w pierwszym etapie to 2 pokoje od 38 m2, 3 pokoje od 54m2,.

Osiedle ma liczne atuty: dwustronne układy,tarasy ponad 50 m2, ogródki do 240m2, oddzielne kuchnie lub widne aneksy, garderoby, a także wideodomofony.

Z myślą o szybkiej komunikacji przy osiedlu jest przystanek autobusowy, z którego kursuje szybka linia do dworca SKM można dojechać w ciągu 10 minut. Można również skorzystać z szybkiego połączenia ze stacją PKP Rembertów i koleją w Ząbkach. Tu czas dojazdu to 10 minut.

dostępne mieszkania