poniedziałek, 27 maja, 2024
Dni otwarte - archiwum

9 marca Park Hallera V i VI zaprasza na pierwsze Dni Otwarte w Otwocku

Mak Dom Grupa Deweloperska zaprasza w sobotę 9 marca na Dzień Otwarty inwestycji Park Hallera V i VI w Otwocku. W godzinach od 9.00 do 17.00 w strefie klienta odwiedzający mogą zapoznać się z ofertą dewelopera. Zakończenie budowy Parku Hallera V jest już w maju tego roku i wszyscy zainteresowani już na wiosnę zamieszkaniem we własnym mogą zrealizować swoje marzenia. Na zainteresowanych czekają mieszkania dwu i trzypokojowe z widokiem na las sosnowy.

Podczas Dnia Otwartego będzie miała miejsce premiera kolejnego etapu inwestycji Park Hallera VI. Jest to najlepsza okazja by wybrać najlepsze mieszkanie w ofercie przedsprzedażowej.

dostępne mieszkania Park Hallera V

dostępne mieszkania Park Hallera VI

Park Hallera V i VI jest kontynuacją cieszącego się dużym powodzeniem osiedla Park Hallera w Otwocku. Zielone osiedle z dwóch stron przylega do lasu, co daje mieszkańcom najwyższą jakość życia. Poczucie relaksu i harmonii towarzyszy mieszkańcom każdego dnia. Duże okna i przestronne balkony lub tarasy zapewniają widok z okien na zielone korony drzew. Na ogrodzonym, bezpiecznym osiedlu nie zabraknie placu zabaw dla najmłodszych, który będzie wyposażony w nowoczesne urządzenia do zabawy.