poniedziałek, 15 lipca, 2024
Dni otwarte - archiwum

15 września Dzień Otwarty w Gliwicach

Nowy Sikornik zaprasza 15 września w godzinach od 11.00 do 16.00 na dzień otwarty do Gliwic, ul. Biegusa

Nowy Sikornik to luksusowe, nowoczesne osiedle zlokalizowane w najczystszej części miasta ok. 2,5 km od rynku głównego w Gliwicach. Realizator projektu firma Jantar Gliwice pn. „Jantar Investment”postawiła na aspekt lokalizacji, który jest jej atutem: doskonała komunikacja w kierunku centrum miasta i też m.in. do Politechniki Śląskie) , dojazd od autostrady A4 i Drogowej Trasy Średnicowej.

Nowy Sikornik został zbudowany z troską o najmniejszy detal. Budynki wyposażone są w nowoczesne windy komunikujące wszystkie kondygnacje włącznie z parkingiem podziemnym, co zapewni wyjątkową wygodę wszystkim mieszkańcom, również osobom niepełnosprawnym. Mieszkania budowane w podwyższonym standardzie PLUS wykończenia deweloperskiego wyposażone będą m.in. we wszystkie instalacje wewnętrzne, włącznie z grzejnikami, wysokiej jakości tynki i wylewki, szerokie balkony wykończone płytkami antypoślizgowymi, a także ogromne tarasy w mieszkaniach na najwyższych kondygnacjach. Mieszkania zlokalizowane na parterach budynków będą posiadały tarasy wraz z ogródkami.

Na terenie osiedla nie zabraknie małej architektury, place zabaw, terenów zielonych. W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców teren inwestycji będzie całkowicie ogrodzony.

dostępne mieszkania