poniedziałek, 27 maja, 2024
Uncategorized

Otwarcie Galerii Wnętrz Mera Bielsko-Biała

Mera otworzyła jeden z największych w Polsce salonów wnętrz. Na ponad 4 tysiącach metrów kwadratowych powierzchni, prezentowane są perfekcyjne, komfortowe wnętrza łazienek urządzone w różnych stylach.

W Galerii Wnętrz Mera w blisko 100 boksach z łazienek można podziwiać oraz zakupić piękne, designerskie i niepowtarzalne wzory płytek, armaturę, ceramikę łazienkową.  Galeria oferuje również największy w Polsce wybór płytek wielkoformatowych o wysokości ponad 3m i szerokości 1,2m.

W śląskiej galerii nie zabrakło, także sypialni, oświetlenia, mebli ogrodowych, tapet, parkietów, kuchni kompletnych, schodów, drzwi oraz podłogi. Dodatkowo w sprzedaży dostępne będą nowości z branży sanitarnej, szklane baterie, sauny a także mech naturalny, beton architektoniczny i wiele innych produktów. Galeria wnętrz Mera Bielsko-Białej zadba o szybkie i kompleksowe wyposażanie, każdego domu, mieszkania, czy apartamentu. Każdy kto zapragnie przenieść choć namiastkę piękna przedstawionego w galerii do swojego domu będzie mógł dzięki doświadczeniu i pracy projektantów otrzymać gotowy projekt swojego wnętrza.

Galeria składa się z trzech kondygnacji:

  • na parterze i piętrze znajdują się aranżacje łazienek, szeroką paletę płytek, armaturę a także specjalne strefy: Hydro oraz Premium, w których prezentowane będą strumienie wody z deszczownic, wanny z hydromasażem, sauna sucha oraz sauna parowa
  • na pierwszym piętrze znajduje się dodatkowo restauracja, z której będą mogli korzystać klienci
  • na ostatnim piętrze, znajdzie się świat sypialni, kuchni oraz mebli ogrodowych

strona salonu